• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

odsuńcie byłych współpracowników służb PRL-u!

A

antykomunista

Gość
Nie zapomnijcie o odsunięciu w cień ludzi którzy współpracowali ze słuzbami PRL-u .Oni ciągle za tamtymi czasami tęsknią , ich umiejętności i nawyki z tamtych czasów nie zatarły się ,są wykorzystywane i wdrażane w kierowaniu ludźmi,przy każdej okazji !Nie zapominajcie , że ci ludzie dzięki donoszeniu i inwigilowaniu naszego środowiska , awansowali i byli ciągle na wierchowce !Pracowałem pod takim człowiekiem , promował tylko tych którzy mu donosili , jak mógł to wykańczał tych którzy nie byli po jego stronie !Fałszywe oskarżenia , intrygi , obietnice awansu dla uzyskania kłamliwej notatki służbowej to metody mojego byłego szefa .Teraz pracuje pod człowiekiem który z racji młodego wieku nie mógł mieć nic wspólnego z komuną .Różnica jest taka jak między szambem a dobrym piwem ! Nie jestem za wyrzucaniem ich z pracy , ale schowaniem ich w miejscu nie widocznym dla ludzi i pozwolenie na doczekanie emerytury!żADNEJ WłADZY !
 
tw

Myślę że wyrzucenie ich z pracy źle by świadczyło o nas , był by to gest świadczący o naszym strachu i obawie przed kontrolowaniem ich zachowań i poczynań .Właśnie my , musimy traktować ich zgodnie z prawem i demokratycznymi zasadami .Największą karą dla nich będzie obcowanie z ludźmi których jeszcze niedawno byli przełożonymi i traktowali przez pryzmat esbeckich przykazań , największą karą dla nich będzie świadomość że nic nie znaczą i ktoś kłania im się tylko przez grzeczność!ALE MUSIMY ICH WSZYSTKICH ODSUNąć OD WłADZY , ZACZYNAJąC OD ODPOWIEDZIALNYCH ZA ZMIANę , EKSPERTóW , KIEROWNIKóW ZMIAN Aż PO SAMą GóRę!
 
do antykomunisty

Jak pisałeś kłamliwą notatkę służbową, toś też świnia ( bo niby po co ją pisałeś? nie dla zysku??) Mogłeś wtety powiadomić prokuraturę. Teraz jesteś współwinnym fałszerstwa. I módl się, żeby nikt się o tym nie dowiedział. Były twój były szef cię nie doceni, koledzy zlinczują (napewno moralnie), a prokurator przedstawi zarzut. I celowo piszę z małej litery.
 
W IC Katowice obecne władze czerwone dinozaury to nawet hodują. Stwarzają im takie cieplarniane warunki, że każdy zwykły funkcjonariusz może pozazdrościć.
 
odsuńcie czerwonych

Ktoś źle mnie zrozumiał , nigdy nie napisałem fałszywej notatki , tylko byłem ofiarą , ludzi którym mój były szef obiecał awans żeby napisali obciążającą notatkę , która była kłamstwem i mogła mi bardzo zaszkodzić !miałem nawet założoną teczkę !
 
Wiecie co, mdli mnie jak czytam to co jeden na drugiego pisze.Nic nie jestescie lepsi od tych co tak krytykujecie i to jest nasz narodowy problem.To straszne !!!
 
Mnie też mdli jak widze na codzień leworęczne czerwone dinozaury które tylko odcinają kupony po 10-15 latach pracy w cle.
 
Anonymous napisał:
Wiecie co, mdli mnie jak czytam to co jeden na drugiego pisze.Nic nie jestescie lepsi od tych co tak krytykujecie i to jest nasz narodowy problem.To straszne !!!


a czy zemdliłoby Cię widząc niezweryfikowanych ubeków, niedawno funkcjonariuszy, przepraszam - pracowników Wydz. Dokumentacji Celnej towarzyszących CBŚ przy zatrzymywaniu chłopaków na przejściu????? o ironio CBŚ posługiwało się tablicami poglądowymi zrobionymi ze zdjęć legitymacyjnych będących na stanie Wydziałów Kadr??? Nie gadaj więc głupot. a teraz siedzą zakamuflowani po dziwnych wydziałach, z pensjami o których Ty lub ja możemy marzyć
 
Niestety w duzej mierze to prawda ale jezeli uwazasz, ze to jest zle to zmien to .Dlaczego nikt tego nie zmieni, a tracicie cala energie czesto na niepotrzebne spory.
 
Teraz prowadzicie krucjatę, a wcześniej sekretarzy wybieraliście na przewodniczących waszego związku. I nikomu nie przeszkadzało, bo można było wejść w układ. teraz to dżuma. Zadżumieni z południa.
 
Gość.

--------------------------------------------------------------------------------

Na stronie Katowickiej Kangur napisał:
--------------------------------------------------------------------------------

Jak uważacie, co należałoby zrobić z f-szami, którzy byli współpracownikami służb(np. SB), agentami, pracownikami lub byłymi pracownikami tych służb, pracownikami, lub ex.. przewodniej siły narodu (PZPR), sekretarzami partii( komitetów Pzpr, lub też POP), lub też zwykłymi jej członkami???
co Wy na to?

Gość
--------------------------------------------------------------------------------

Ja bym jednak zaczął porządki od "eksperckiej" kadry od zarządzania ludzmi w UC Katowice.
 
Back
Do góry