• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Odpowiedzi na pytania i wasze wrażenia

Przepraszam, nie sprawdziłem czego dotyczy link "mama mateusza" - przyznaję sie do winy, dlatego uważam, że tekst napisany przeze mnie nie powinien się tu znaleźć.
Poza tym mkc/ac masz ostry język - nie mniej niż ja, ale ciekawe czy w podobnej sytuacji stać cię na taki gest?!?
 
Kaszubie! :shock: :shock:
Mateusz chce zostać AGENTEM CELNYM a nie CELNIKIEM, a Mama Mateusza szuka odpowiedzi na pytania z egzaminu na agenata celnego.
 
Agenci celni
Wykaz pytań testowych na egzamin kwalifikacyjny dla osób ubiegających się o uprawnienia do wykonywania czynności agenta celnego
I. Przykłady pytań testowych na egzaminie kwalifikacyjnym dla osób

To jest w odnośniku posta. Czyli, to nie jest celnik, lecz osoba która usiłuje zdać egazmin na agenta celnego. Ponadto, to nie zainteresowany pyta, lecz jego Mama. Jeśli tak ma wygladać czytanie tekstu ze zrozumieniem przez Zolla z dłuższym stażem to jednak "opcja zerowa" jest niezbędna, chociaż do tej pory nie byłem jej zwolennikiem. Jak ktoś kto nie potrafi zrozumieć czytanego tekstu to jak może zajmować się tak odpowiedzialną pracą jak pobór ceł i podatków i jeszcze ma czelność besztać resztę jak uczniaków. Po prostu ręce opadają.
A w odpowiedzi dla szanownej Mamy mam złe wieści: na tym forum niewiele sie Pani dowie, ponieważ morale naszej "firmy" sięgnęło dna. Frustracja nie sprzyja merytorycznym odpowiedziom, ja również odczuwam irytację
 
Nie mogę pozostawić takiego komentarza bez odpowiedzi. Mam wrażenie mkc/ac, że stres związany z pracą w SC albo inne traumatyczne zdarzenie w twoim krótkim życiu tak pomieszał ci w głowie, że w każdej sytuacji szukasz opcji zerowych. Strach pomyśleć co będzie z tobą na starość. Kaszub pomyli się i tyle. Zwracając mu uwagę też trudno mi było powstrzymać się od uszczypliwej uwagi ale jak widać dałem sobie z tym radę.
 
Po pierwsze to sam Jegomośc nierozumiejący czytanego teksu podniecił się opcja zerową. Ja, jak wcześniej pisałem byłem jej obojętny, ale czytając takie ataki, że niby następcy takich orłów szukają odpowiedzi w internecie na rozwiazanie problemów, zmieniam zdanie. Poza ty jest mi to całkowicie obojętne, trzymają mnie tu tylko koszty za ZKC. Przyszłości to tu nie widzę, nie ja jedyny zresztą.
 
kaszub napisał:
Przepraszam, nie sprawdziłem czego dotyczy link "mama mateusza" - przyznaję sie do winy, dlatego uważam, że tekst napisany przeze mnie nie powinien się tu znaleźć.
Poza tym mkc/ac masz ostry język - nie mniej niż ja, ale ciekawe czy w podobnej sytuacji stać cię na taki gest?!?


Pozdrawiam Mamę Mateusza.
 
Back
Do góry