• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Od złożenia papierów do założenia munduru - czas przyjęcia funkcjonariusza w czasach COVID-19

Przemek

Nowy użytkownik
Dołączył
2 Listopad 2020
Posty
18
Punkty reakcji
4
Witam wszystkich. Od złożenia dokumentów do zaproszenia na test wiedzy minęły 2 tygodnie, test po 5 dniach od zaproszenia. Moje pytanie brzmi: jak długo może trwać rekrutacja, skoro pierwszy etap odbył się wręcz błyskawicznie no i jak do tego się ma sprawa COVID - 19, jest to utrudnienie czy może czynnik sprzyjający?
 
Witam wszystkich. Od złożenia dokumentów do zaproszenia na test wiedzy minęły 2 tygodnie, test po 5 dniach od zaproszenia. Moje pytanie brzmi: jak długo może trwać rekrutacja, skoro pierwszy etap odbył się wręcz błyskawicznie no i jak do tego się ma sprawa COVID - 19, jest to utrudnienie czy może czynnik sprzyjający?
Zależy gdzie złożyłeś dokumenty. Jeżeli w którejś ze wschodnich izb to może być szybko że względu na dużą ilość wniosków emerytalnych. Jeszcze nie tak dawno proces rekrutacji trwał rok I dłużej.
 
Wczoraj oglądałem film .......pt. " Celnicy bronią Europy". Oczywiście nie polscy celnicy ale hiszpańscy i włoscy..............Niesamowite historie................ Wyobraźcie sobie, że w filmie pokazują jak działa się na lotniskach w Madrycie i Rzymie. Patrzyłem i oczom nie wierzyłem.................. Dlaczego my tego nie wiedzieliśmy. co oni wiedzieli...????!!!! Jakie my gamonie byliśmy.................!!!!! Połykanie kokainy..................no qrwa chyba to niemożlwe.................?????!!!!!! Podwójne dna walizek........to qrwa niemożliwe!!!!!!!!!!!!!!!! Ale co jest możliwe...? Możliwe jest rozpierdo...............nie Służby doskonale działającej. Przyszła koleżanka, która lubi zbierać papierki od czekoladek.....
Wiecie co? Pierdol...........ę to wszystko. Dobrze, że jestem na emce.
 
Back
Do góry