• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

o figlowaniu w pracy

To strona mało istotna, Tak cie meczy brak interpuncji, ortografia itp głowę dam ze polerujesz d... fotel i masz czas zwrać uwage na takie pierdy. Zapraszam na pas.Lepiej pogadaj z moją 14 letnia córka gg powie ci co mysli o ,,rz", ż"ź h, ch. co do skladni to chyba nie wiesz co to snaczy ciole facet san sobie nie dał matury(mininmum). Tylko nie pieprz,że nie polerujesz dupą fotela, Wsztscy u nas tak powiedzieli. Piszczcie tak jak daje wam czas: pieprzyć ortografie, interpunkcje i stylistyke i jeszce jak to bylo składnię tak.
 
jakie brednie- kierownik zmiany orzeleciał na granicy zachodniej informatyczkę na foteku kierownika oddziału gdzie został przyłapany, ja przenieśli, a on dalej jest kierownikiem zmiany ( ze średnim wykształceniem)mówi tym po studiach (magistro jak on to mówi ,, co dobre, aco złe). To wszystko prawda :oops: Kiedy wkońcu przyjdą te KASY :D
podaj adres tej informatyczki, też mam średnie, to myśle że się załapie...
ps.a o integracji w pracy to słyszałeś kiedyś?
 
Back
Do góry