• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nowy Sztandar

jabol

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
2 160
Punkty reakcji
258
Miasto
RP
Niedługo uroczyście zostanie otwarta izba na krańcowej. Z tej okazji uszyty zostanie nowy sztandar, który zostanie ufundowany przez szczęśliwych i chętnych zawsze na takie ściepy funkcjonariuszy, gdyż podobno innej możliwości finansowania takich fantów nie ma. Na pewno w pierwszym szeregu staną rozpromienieni i wzruszeni funkcjonariusze, którzy niedawno zostali docenieni przez dyrektora i otrzymali dyplomy. To one zostaną wręczone Dyrektorowi, który je spienięży i zbierze na aukcji potrzebne środki, a jeżeli zabraknie, ale na opewno nie zabraknie, gdyż te dyplomy sa bezcenne, bo już w kolejkach ustawiają sie zollki, które od wielu lat nie dostali ani awansu, ani pochwały, ani kawałka tektury, są tylko karmieni tanią nadzieją i informacją, że powinni się cieszyć, że jeszcze mają pracę.
 
a ja myślę, że z tego powodu nikt nie zbiednieje a cel szczytny jak by nie patrzeć - pochwalam :D
 
Praktycznie wszystko już sami musimy sobie kupować, więc ten niewielki atrybut dla nowej władzy, nowej, w stary sposób podchodzącej do wszelkich uroczystości (to już kiedyś było przerabiane- wszystko na pokaz, nowe mundury dla kadry kierowniczej, sztandar, ceremoniał i inne bzdety) a szeregowy funkcjonariusz nie ma podstawowych artykułów biurowych, umundurowania polowego. Kiedy wreszcie Góra zrozumie, że to DÓŁ zapierdala i to nam trzeba zapewnić dobre warunki do wykonywania obowiązków służbowych, a Oni dbają tylko o pozory i swoje samozadowolenie.
PS. IC w Poznaniu istnieje już kilka lat i do tej pory nie zafundowała sobie Sztandaru?
 
Do Czarnej dupy !

Jestem ustatysfakcjonowany ,że znowu docenia się IC Rzepin,ale niestety nie mamy sztandaru i twoja chęć przeniesienia do Rzepina się nie sprawdzi ale wystarczy jak nam oddacie Rzepiniaków i nie tych z wierchuszki a pozostawi się Wam izbę :twisted: :twisted: :twisted: A tak nawiasem to nie my jesteśmy zagrożeniem ale brak wykwalifikowanej kadry w Waszej IC /kto coś znaczy ucieka z powody niskich płac/ a zostają weterani tak nielubiani przez obecnie rządzących.Do czasu brak f.c spowoduje ,że kierownictwo ,które do tego doprowadziło też się nie ostanie.
 
nowy1 napisał:
no i sztandaru nie będzie

No skoro sztandaru nie będzie, to może ktoś odda mi moje pięć złotych (chyba tyle dorzuciłem) , w końcu to np. dwa piwa. A jeśli nie będzie zwrotów, to może chociaż jakaś informacja co się stało z tą kasą.
 
Back
Do góry