• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nowy Książe, "nowe księstwo" - czy to prawda

szlachta mazowiecka

Oj będzie się jutro działo :)

Polecam najbliższego psychiatrę.
Leczcie się.
książe, księżna... sami herbowni.
Jesteś urzędnikiem pństwowym, chronionym .
To wszystko wygląda na szantaż hakami na zasadzie ja wiem o tobie coś, ale nie powiem bo ty też coś wiesz.
Krzysiek z ciechanowa wyrasta w ten sposób na autorytet.
 
to pierwszy forumowy celebryta ze wsi warszawa. pardon, teraz z innego na powrót herbowego miasta ... . niestety, chyba znalazł godnych następców ...
 
Ostatnia edycja:
Chyba dziś mi się udało, zwieść tych wszystkich ludzi.
Minka smutna, oczy w dole, niech to litość wzbudzi.
Przed robotą wezmę krople i będę spokojna,
Ale potem, za dni parę, znowu będzie wojna.
Niechaj wiedzą, kto tu rządzi i kto wygra boje.
Zaraz sprawdzę karty pracy i wyjdzie na moje.
Teraz jeszcze myślę sobie, tak zachodzę w głowę.
Jak tu jeszcze im wprowadzić karty zegarowe.
Bo, Ja mściwa jestem bardzo i broni nie złożę,
Aby mieć pełną kontrolę, kamery założę.
 
O co tu chodzi....?!

Chyba dziś mi się udało, zwieść tych wszystkich ludzi.
Minka smutna, oczy w dole, niech to litość wzbudzi.
Przed robotą wezmę krople i będę spokojna,
Ale potem, za dni parę, znowu będzie wojna.
Niechaj wiedzą, kto tu rządzi i kto wygra boje.
Zaraz sprawdzę karty pracy i wyjdzie na moje.
Teraz jeszcze myślę sobie, tak zachodzę w głowę.
Jak tu jeszcze im wprowadzić karty zegarowe.
Bo, Ja mściwa jestem bardzo i broni nie złożę,
Aby mieć pełną kontrolę, kamery założę.
Prowadzone są tu prywatne wojenki - nie wiadomo po co i na co ? Zapominacie, że za chwilę spławią was do archiwum czy też innego super miejsca ponieważ wchodzi e-cło i nie potrzeba będzie tylu celników na oddziałkach ilu jest teraz. Wystarczy czterech a dla czterech nie będzie miejsca dla kierownika. Jasne to czy nie ?! Zulu czy inna Gula niczego nie zmieni. Martwcie się o siebie. To tyle i na tyle.
 
cd

Nikt jakoś nie zauważył, że Jacek z okazji Naszego święta zapomniał złożyć życzenia a zabrał cztery litery w troki i pojechał do Słupska otwierać nowy budynek tamtejszego urzędu. Życzenia scedował na dyrektorów Izb Celnych. O czym to świadczy ? Udawanie "niemca" Po drugie nikt jakoś nie mówi o awansach - to był także termin takowych. Co się stało zatem ??! Może tymi sprawami zajmiecie się a nie tym kto to Zula a kto Gula i kto kogo udaje ?
 
Standby2 powiem Tobie jeno a mianowicie, że widocznie nie pracujesz albo nie pracowałeś z Zulu Gulą.
Ta osoba jest niszczycielem wszystkich standardów w Urzędzie Celny II ale na to pozwala Naczelniczka Etyczka.
Zulu Kiedyś była na OC Pocztowym, który podlegał UC I to została pogoniona ( pokazano palcem gdzie są drzwi).
Jakoś źle o innych Kierownikach OC podległych UC II nikt nie mówi, bo to są osoby kompetentne i postępujące w porządku w stosunku do funkcjonariuszy.
Nigdy nikomu źle nie życzę,ale jak byś popracował z tą Panią pół roku to byś zmienił zdanie zapewniam Cię.
Na temat SSC nie będę się wypowiadał - nie warto.
 
Ostatnia edycja:
Zulu Gulko miej choć odrobinę honoru i oddaj się do dyspozycji kadr.
Trzymam za Ciebie kciuki.
Twój przyjaciel - Piwko.
 
To jak zastanowiłaś się w w/w sprawie.
Nie dzwon do Chrytki bo już ma też Ciebie dość.
Boi się biedaczysko z tobą rozmawiać i już nie odbiera od Ciebie telefonów..
Wszyscy czekamy na twój awans na salę odpraw.
Piwko.
 
Ostatnia edycja:
(...) A dla ciekawych fragment z historycznych ksiąg jak to było, żeśmy wspólnie odnieśli taki wspaniały sukces:
http://www.pap.pl/palio/html.run?_I...7602&data=&status=biezace&_CheckSum=786431922

Art. 56. 1. Kto wbrew obowiązkowi przekazuje dane statystyczne niezgodne ze stanem faktycznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. 2. W wypadku mniejszej wagi sprawca podlega grzywnie. http://www.stat.gov.pl/bip/56_PLK_HTML.htm

Chyba mamy stan konieczności złożenia stosownego zawiadomienia?
 
Ale konstruktywny komentarz. Chyba noszenie tarczy z godłem węża Ci nie służy i powoduje intelektualny regres. Ale nie szkodzi, w końcu do noszenia miotły i pchania taczek nie trzeba umieć czytać ze zrozumieniem, ty popleczniku Hrabiego Sztywnego Węża. Jak widać inni - patrz kolega Teleecho, doskonale zrozumieli sedno mojego przekazu.

jacku o. nie uda ci sie. bedziesz pisany z kropka. za nieprzedstawienie sprawy prorokowi. a za bezpodstawne wrobienie osoby w sprawstwo zaplacisz cywilne odszkodowanie. tak jak zakochany w tobie kierownik.

z tego, co wiem wydzial uczestniczyl w realizacji i jej przygotowaniu. więc moze sobie zapisać ujawnienie. brak informacji w papie to dowod na wadliwa obsluge prasowa izby
 
Back
Do góry