• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

NOWY KONKURS

D

desperado

Gość
w związku z nieśmiałymi wypowiedziami moich szanownych kolegów chciałem ich troszke zachęcić do pracy twórczej.
a zatem niechaj mi będzie wolno ogłosic pierwszą edycję konkursu na to, kto dłużej wytrzyma(ł) bez awansu. w ramach podawanych odpowiedzi (lub zamiast nich) mozna podawać, kto ile razy był pomijany przy awansach, ile razy dostał awans bez pieniędzy (liczą się te na stopniu i na stanowisku) oraz inne pikantne szczegóły (np. kto usłyszał od szefa przy podziale nagród, że ma się cieszyć, że w ogóle coś dostał) :)
zapraszamy do szczerych wypowiedzi. najlepsze zostaną nagrodzone poprzez przeniesienie na wymarzoną placówkę, np. jeśli mieszkasz w Chylonii albo Rumii to pójdziesz do RSNP w Rafinerii Gdańskiej. oczywiście z pensją mkc :) . sądzę, że jakieś wolne miejsca w pensjonatach na terenie Izby Celnej w Przemyslu czy Białej Podlaskiej tez się znajdą... :)
Smiało! zapraszamy do udziału... :)
 
Ja zostałem przyjęty 26.12.1996 i pierwszy awans dostałem w maju 2006r. Było to 90zł netto, najmniej z wszystkich przyznanych w tym czasie kilkudziesięciu awansów w całej izbie(może za to że jestem związkowcem).
ALE JAK WIDAĆ NIE JESTEM REKORDZISTĄ. :wink:
 
jajacek1970 napisał:
Znam kolesia, ktory przyjal sie do pracy 28.12.1994 roku na stanowisko mlodszego kontrolera celnego i tak ma po dzien dzisiejszy.

takich przypadków napewno jest więcej - teraz powinni dostać "nagrodę stulecia" haha
mi sie udało po 8 latach !
 
slawomir.siwy napisał:
Ja zostałem przyjęty 26.12.1996 i pierwszy awans dostałem w maju 2006r. Było to 90zł netto, najmniej z wszystkich przyznanych w tym czasie kilkudziesięciu awansów w całej izbie(może za to że jestem związkowcem).

widzisz, Sławku, z Tobą akurat sprawa jest prosta: podskakujesz a Polska to nie Australia i ludzie tu do kangurów nie są przyzwyczajeni... :):):) ale uwalić Ciebie to nie sztuka, bo każdy będzie wiedział za co. sztuką jest natomiast zrobić to tak, żebyś sam odszedł. :) zatem nie daj satysfakcji sk***synom :)
 
Back
Do góry