• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nowe mundury

?

przepraszam za błąd i chylę czoła :!: co nie zmienia jednak faktu, że mundurów jak nie było tak nie ma :!:
 
?

mam nadzieję, że jednak znajdą się pieniądze na mundury :lol:
pozdro dla dariusza.w13 i dla wszystkich też oczywiście :!: :!: :!:
 
Czy w związku z tym iż wymieniają nam mundury nie dostaniemy mundurówki? Zawsze kaska była najpóźniej w kwietniu, a tu prawie połowa czerwca i du... Może ktoś tu wie coś więcej.
 
jajacek1970 napisał:
Czy w związku z tym iż wymieniają nam mundury nie dostaniemy mundurówki? Zawsze kaska była najpóźniej w kwietniu, a tu prawie połowa czerwca i du... Może ktoś tu wie coś więcej.
mundurówka będzia, w niektórych izbach juz była. (w kilku placą w ratach)
 
mundurówka już poszła prawdopodobnie dla wszystkich izb :lol:
tylko drażn i mnie to, że wciąż nie ma nowych mundurów :evil:
 
u nas mundurówka była ale nie wypłacili wszystkiego bo podobno w magazynach jest dużo starych sortów w tym też materiału na mundury i uszyją nam stare a nowe dostaniemy za dwa lata. Ale tak jak napisałem -podobno. Faktem jest że wypłacili tak jak gdyby I ratę
 
u nas ponoć też zalegają stare materiały, ale mamy nie mieć z nich uszytych mundurów tylko czekamy na "nowe" ale nie wiadomo jak długo to potrwa...
trzeba być dobrej myśli
 
Interesuje mnie czy gdzieś :?: :?: w naszym pieknym kraju szeregowi funkcjonariusze noszą już nowe mundurki??? Czy w którejś z izb posiadacie juz takie nowe mundury? W TV juz nie uswiadczysz żadnego rzecznika w starym wzorze. chyba nie tak powinno byc że zaczyna sie od biurowych f-bo na granicy każdy widzi jak wyglądamy i dziwie się że nikt z tzw. góry nie czuje wstydu że każdy funkcjonariusz wygląda jak z innej bajki....ale u nas wszystko zaczyna się od dupy strony
 
Mundury

Oni już mają mundury, w Warszawie w MF już w zeszłym roku,każdy paradował w nowym mundurze,ale oni muszą mieć, zwykli funkcjonariusze jeszcze w zeszłym roku musieli ( i dalej muszą ) kupić sobie całe umundurowanie -"RGM" za własne pieniądze - to woła o pomstę do nieba. !!!
 
ŚMIESZNOŚĆ!

Tak się zapatrzyli w nowe mundury byli dyrektorzy IC/decydując o uszyciu w pierwszej kolejności dal dyr. i nacz./ ,że teraz paradują w lampasach lub wężykach a ci co są teraz dyrektorami w skromnych mundurkach z mało co na pagonach. A G.M. w rozłażących się butach w spłowiałych i odpadających oznaczeniach Służba Celna. Ale taka służba mundurowa jak jej wygląd .W celu dobrej prezentacji na uroczystach apelach winni wystąpic ci co mają nowe umundurowanie bowiem ci w starych nie reprezentowali by naszych starych i nowych bosów.
 
Bez komentarza, ale tak jest wszędzie. Jedno wielkie bagno. Nikogo nie obchodzi jak rozkręcisz auto,a przemyt ma być wykrywany. Narzedzi nieto. :twisted:
 
Co za kretyństwo - logistyka musiałą się zapytać.... 2 lata po wejściu do Unii.
Czego Olsztyn nie wie jeszcze o własnych ludziach?
Kretyni :!:
 
sebusashi33 napisał:
Na stronach Gazety Wyborczej znalazłem taki artykuł. (http://miasta.gazeta.pl/olsztyn/1,35189,3619266.html) Rozdmuchali aferę, a rzecznik Izby twierdzi, że taka sytuacja mamiejsce dopiero od wejścia do Unii. Tejst to niestety nie do końca zgodne z prawdą. Wiem doskonale, że dużo wcześniej celnicy z Bezled musieli sami się zaopatrywać we wkrętaki (a nie śrubowkręty, wkrętak jest nazwą prawidłową), latarki i baterie do nich. A co do mundurów to wogóle jest sytuacja komiczna, bo jeżeli ktoś jest celnikiem np. od roku i do tej pory nie ma munduru to czyba coś nie tak. Jestem w stanie zrozumieć, że każdy się może rozmyśleć i zrezygnować z "zaszczytnej" służby, ale może w związku z tym należało by zmienić tryb umundurowania i w służbie przygotowawczej wszyscy by biegali w cywilnych ubrankach. A jeżeli decydujemy się na mundury to w ciągu tygodnia od zatrudnienia (najdalej w ciągu tygodnia) powinien być przygotowany odpowiedni strój.

alone napisał:
na przejsciach graniczych IC B.P. kupowanie sprzętu przez funkcjonariusza to standart, tradycyjnie: śrubokret, latarka, ładowarka oraz akumulatorki, co bardziej ambitni kupują detektory.
 
Ale to przecież temat stary jak polski świat celniczy. W IC K-ce tak samo jeszcze nikt nie zobaczył mundurów polowych bo niby dlaczego by miał zobaczyć. Chce pracować niech sobie kupi - jak nie chce to na jego miejsce jest 100 chętnych
 
Back
Do góry