• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

nieoficjalna wizyta

jabol

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
2 160
Punkty reakcji
258
Miasto
RP
Jak wrażenia po prawie prywatnym wyjeździe na/poza granice UE (gdyby nie te tablice rejestracyjne)?
Wielu kierowców mówi, że po stronie ukraińskiej jak nie posmarujesz, to nie pojedziesz, albo postoi się tak długo, aż człowiek zmądrzeje. Czy długo Pan oczekiwał na wjazd do RP?
Czy planuje Pan powtórkę z wyjazdu innym środkiem transportu, np busem, na lubuskich/zachodniopomorskich numerach rejestracyjnych?

PS Jestem pod wrażeniem tego wyjazdu i mam nadzieję, że będzie miało to przełożenie na usprawnienie pracy na przejściach granicznych.


Kolega (tomekromek) może uważać, że moje zapytanie jest nie na poziomie, ale ja uważam, że SSC bardzo wiele się dowiedział w trakcie tej podróży i może chciałby na gorąco przedstawić swój punkt widzenia.
Jest to pierwszy SSC który pojechał na taki rekonesans a może dowiedział sie dużo więcej niż zakładał? (oczywiście nie oczekuje, że opisze sytuacje ze szczegółami).

Granica zewnętrzna UE i jej drożność to jest jeden z priorytetów, więc każde pytanie związane z usprawnieniem pracy nie jest wg mnie nie na miejscu.
 
Mało wie........

TomekKromek mało wie,jest pod wrazeniem SSC,a to ogranicza punkt obiektywnego widzenia.Ta wizyta to socjotechnika,bo takie wizyty coś powinny wnieś na przyszlość-czyli rozwiązać problem,a nie zaznaczać że się coś robi-działa.Gra na czas,przesiedzieć na .....a dalej to samo,czyli constans,brawo SSC mój SSC,ale to nic,ja to przeżyję,nie wiem jak ocenią to celni.Szkoda że nie chce Pan tracić czasu dla spraw oczywistych dla Polskiego Cła,oraz dla samego siebie w Parlamencie.....
 
Back
Do góry