• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

nie zapytam

Wiem, czego mi nie zabrakło...
Zdrowego rozsądku... :D

A tak na poważnie, kompletnie nie rozumiem, co ludzi pcha na to stanowisko..?

pewnie chęć posiadania władzy:) prawie nieograniczonej
można mieć fanaberie:D i udawać, że się zarządza
za niezłe pieniądze

no i odpowiedzialność żadna w porównaniu z celnikiem z pierwszej linii frontu
 
co dalej ? po staremu !

Kiedyś stabilizacja i ludzie podejmujący decyzje , a teraz co tylko początek alfabetu a do greckiej omegi czy polskiego ż daleko ,
punkty się rozmnażają przez pączkowanie chyba ?, a jak Kargul mówił sprawiedliwość musi być po naszej stronie tylko on zabierał w kieszeń dwa granaty
i to by było na tyle!!!!
 
Czy to poezja?

Drzewiej lepiej bywało , treści wyjdą za chwilę same z worka i wtedy zacznie się powrót do przeszłości 3 lub 33 jak kto woli, ale dziś był sam miód na naradzie i dla dobra ogółu ... i ku lepszemu
Poczekajmy momencik i sie okaże
i to by było na tyle
 
Ezop?

Faktycznie mało to przejrzyste, ale chodzi pewnie koledze mówiąc o początku A.B.ecadła o pewnym panu, do którego czuje wyrazny sentyment (dalej słabo pojąłem) Może miętę. Może pokrzywę albo inny oset. Poparzony? Be easy - nie pierwszy nie ostatni. Zresztą niektóre ofiary podobno nawet wielbią swoich oprawców tzw. syndrom sztokholmski. Poczekaj, może i Ciebie to spotka. Powodzenia
 
cd. poezji?

:):) Dziękuję drzewiec ze rozjaśniasz moje teksty , nie wszystko musi być napisane wprost, z miętą przesadziłeś , bo takich już chyba nie ma , a tych co się sparzyli lub zostali poparzeni i zostali pokłuci pewnie nie zliczysz , a tych co prokurator miał ścigać jeszcze więcej (patrz zamknięte/zlikwidowane bad=end) , a co do syndromów to może syndrom Królewny Śnieżki (tylko kto jest piękny) a jeżeli wykorzystamy syndrom wróbelka , to jak będzie dobrze po wyborze , jak będzie wszystko leczył,to... tylko musi zachorować lub mieć perspektywę wyjazdu .....
ito by było na tyle
 
Back
Do góry