• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

nasze wynagrodzenia (na rękę)

St. kontroler celny- 16 lat w sc na granicy - z pensją 2663,31 na rękę, kwota 3000,00zł pozostaje jak na razie tylko w marzeniach.

i zapewne jeszcze niestety długo pozostanie; mkc, kc i skc - jak widać z propozycji przekazanych przez dyrektorów niektórych izb dostaną wielkie "g"; tak więc myślę, że pora, aby wielcy inspektorzy i eksperci tak obecnie doposażani przez chlebodawców pokazali jak się pracuje bo za walenie w stołek i roznoszenie smrodu to takie wynagrodzenie jest olbrzymią przesadą;
 
Przesadą jest to, że wszyscy za mało zarabiamy,przesadą jest to że, ceny większości towarów codziennego spożycia, użytku i koszty utrzymania, są dużo droższe jak w UE,przesadą jest to, że zarabiamy w przedziale 2500 - 3000 złotych, a nie 2500 - 3000 EURO,itd........Szczytem marzeń parę lat temu, były zarobki rzędu 1000 USD, dla większości będą nadal.....bo nawet nie starcza na podstawowe rzeczy,najmniej potrzeba głodnemu.
 
bydgoszcz

dziękuję za odpowiedz, która mnie optymistycznie nastawiła, jednak będę wdzięczna za jakieś dodatkowe informacje, np jakie stawki obowiązują dla początkujących? czy praca jest stała i stabilna i jakie sa szanse ze przyjmą kogoś z zewnątrz bez żadnych powiązań? z góry dziękuję za odpowiedź, co prawda nabór się jeszcze nie skończył i nie wiem czy w ogóle się zakwalifikuje ale myślę że warto wcześniej dowiedzieć się czegoś więcej bo pracodawca zawsze mówi że wszystko jest ładnie i pięknie ;)
 
praca stabilna ale musisz być mobilna ...

dziękuję za odpowiedz, która mnie optymistycznie nastawiła, jednak będę wdzięczna za jakieś dodatkowe informacje, np jakie stawki obowiązują dla początkujących? czy praca jest stała i stabilna i jakie sa szanse ze przyjmą kogoś z zewnątrz bez żadnych powiązań? z góry dziękuję za odpowiedź, co prawda nabór się jeszcze nie skończył i nie wiem czy w ogóle się zakwalifikuje ale myślę że warto wcześniej dowiedzieć się czegoś więcej bo pracodawca zawsze mówi że wszystko jest ładnie i pięknie ;)

dla początkujących stawki są ustalone, około dwóch tysięcy do łapki, oczywiście plus minus w zależności od Dyrektora. Praca jest stabilna aż do kolejnych roszad na stanowiskach. Stabilizację po latach pracy odczujesz w nowej pracy jak stracisz bieżącą po postawieniu ci zarzutu...
Szanse na przyjęcie bez żadnych powiązań oczywiście są ale nie ukrywajmy, rodzina, przyjaciele i przyjaciele przyjaciół zawsze będą na pierwszym miejscu ... ;)
 
dziękuję za odpowiedz, która mnie optymistycznie nastawiła, jednak będę wdzięczna za jakieś dodatkowe informacje, np jakie stawki obowiązują dla początkujących? czy praca jest stała i stabilna i jakie sa szanse ze przyjmą kogoś z zewnątrz bez żadnych powiązań? z góry dziękuję za odpowiedź, co prawda nabór się jeszcze nie skończył i nie wiem czy w ogóle się zakwalifikuje ale myślę że warto wcześniej dowiedzieć się czegoś więcej bo pracodawca zawsze mówi że wszystko jest ładnie i pięknie ;)
UC Torun po 4 latach pracz 1920 na reke
 
nasze wynagrodzenia na rękę

NASZE FORUM JEST WOLNE OD CENZURY - RESPEKTUJE WOLNOŚĆ SŁOWA

CZY ZGADZASZ SIĘ Z TĄ TEZĄ?

Jeśli tak - dlaczego?
Jeśli nie - dlaczego?
 
Jak bardzo forum jest.......

Opowiadając na pytanie.....To forum umiera - widać to
wyraznie to po ilości zamieszczanych postów ...strach??
rezygancja ??
 
Back
Do góry