• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

nasze wynagrodzenia (na rękę)

5 lat pracy - granica wschodnia i dalej mkc ! wypłata ok. 2200!!! Nadmieniam,że moi koledzy z Polski środkowej , już dawno są kc i wyżej, Ja o awansach nawet nie myślę, bo na wschodzie za ciężką i sumienną pracę ( trzeba mieć inne autyby awansować ) nie dostaje się gwiazdek więc i stawka inna, ale co tam, ja i tak będę zwartośiowany do C3!.
Poczekajmy, zobaczymy!!! Ja wam tylko oznajmiam!!! Nikt z pracujących na granicy nie zgodzi się na to by jego odpowiedzielna praca ( to on ma znać bieżące, najnowsze przepisy ) była zwartościowana nizej niż kogoś kto sprawdza literówkę, lub wyłapuje błędy, jeżeli jest już przysłowiowa "woda po kisielu". To ten, kto przybija kołek na dokumęcie odpowiada i ponosi konsekwencje a nie ten co wyłapuje błędy, bo kogo później ścigać będzie prokurator? Ja nie straszę, ja wam tylko uświadamiam, nikt z pracujących na granciy wschodniej nie podniesie więcej głosu w imieniu "braci celnej". Chcecie to walczcie, my się dołączymy, albo.... zobaczymy, ...jak się sprawy potoczą, .... może?.... za 2 tygodnie?,....może UŻ.... może L4.... a może to blef, bo tam nic się nie dzieje... Zobaczymy. Może to nam się kalkuluje.... a moze nie? Poczekamy, zobaczymy, CZY NIE TAK BYŁO W STYCZNIU?
 
zapraszamy!!!!,zobaczysz jak się nasiedzisz, jak się napie....,pod warunkiem że będziesz miał czym,z głodu nikt się jeszcze nie ....
 
St. kontroler celny- 16 lat w sc na granicy - z pensją 2663,31 na rękę, kwota 3000,00zł pozostaje jak na razie tylko w marzeniach.
 
Skc

SKC - 9 lat z przeszłością kierowniczą
pensja, nocne, nadgodziny , graniczny ok 4050 zł na łapkę.
 
jesteście beznadziejni

18 lat pracy
wyp------lony z pracy
przez idiotyczne zarzuty
0 na rękę


nie życzę nikomu ale wielu tak skończy, a walka jest trudna i długa więć radzę dużo odkładać
 
wszystkich na wariograf i sprawa będzie jasna. 99,999% poleci na zbity ryj. straż graniczna przejmie Wasze obowiązki i skarb państwa zostanie odciążony, a granica bardziej szczelna.
 
Jedyni niezbedni....

Jak to sie kiedys wyrazil w okresie po protescie w 2008 roku funkocjnariusz celny szkolacy SG -" Jedynymi niezbednymi pracownikami to osoby pracujace bezposrednio w Izbie Celnej" (fakt autentyczny) - proponuje isc za ciosem....:)
 
Back
Do góry