• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

nasze wynagrodzenia (na rękę)

wynagrodzenie

Wasze zarobki sa odwrotnie proporcjonalne do waszego poziomu etyczno-moralnego i wiedzy zawodowej.The End.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
do niezarejestrowanego w kwestii wynagrodzenia

masz rację , nasze zarobki są na rażąco niskim poziomie a więc słusznie zauważyłeś panie "niezarejestrowany" że są one odwrotnie proporcjonalne do naszego poziomu etyczno-moralnego i wiedzy zawodowej.
 
masz rację , nasze zarobki są na rażąco niskim poziomie a więc słusznie zauważyłeś panie "niezarejestrowany" że są one odwrotnie proporcjonalne do naszego poziomu etyczno-moralnego i wiedzy zawodowej.

zapomniano dodać -
za to wprost proporcjonalnie do stanowiska, stopnia na pagonach,a przede wszystkim od znajomości,pokrewieństwa i układów nie tylko koleżeńskich.
 
masz rację , nasze zarobki są na rażąco niskim poziomie a więc słusznie zauważyłeś panie "niezarejestrowany" że są one odwrotnie proporcjonalne do naszego poziomu etyczno-moralnego i wiedzy zawodowej.

Zatrudnij sie u prywaciarza.
 
nie kumam, najpierw zgadzasz się z celnikami , że mało zarabiają a potem sugerujesz zatrudnienie u prywaciarza... to o co ci chodzi w końcu?
 
Post "odwrotnie proporcjonalny" dotyczyl kasty dyrektorow.Zwyklych zolli przepraszam.
 
IC Biała Podl. - 11 lat, kontroler celny, rewident celny - 2 050 zł netto (po podwyżce).
 
starszy kontroler celny, rewident celny 9 lat stażu w "firmie" 2.115,23 netto na pasku za maj 2008
No oczywiście nie muszę się dodatkowo ubezpieczać w PZU więc gdy zrezygnuję to doleci jeszcze 49,52 peelena
 
zarobki referenta w IC w Warszawie

Bede wdzieczna za info ile wynosza zarobki referenta w IC w Warszawie, nie wiem czy oplaca mi sie isc wogole na test. Dzieki wielkie z gory za info
!
 
Pamiętaj tylko o jednym - po dziesięciu latach zarabiać będziesz 2100 na rączkę a po piętnastu 2400. Czy warto ?
 
Pamiętaj tylko o jednym - po dziesięciu latach zarabiać będziesz 2100 na rączkę a po piętnastu 2400. Czy warto ?

Warto:).
A powazniej,to zalezy...W Wawie,gdzie bezrobocie okolo 2,5% wynosi-nie warto.W Przemyslu mysle warto.W przemyslu za 3 tysiaki mozesz zyc jak Pan,w Wawie jestes prawie nedzarzem....
 
Warto:).
A powazniej,to zalezy...W Wawie,gdzie bezrobocie okolo 2,5% wynosi-nie warto.W Przemyslu mysle warto.W przemyslu za 3 tysiaki mozesz zyc jak Pan,w Wawie jestes prawie nedzarzem....

Skoro tak twierdzisz, to ciekawe czemu w Wawie jakoś ludzie pracują za te pieniądze? Powiem ci dlaczego. Dlatego że w W-wie rzeczywiście jest niskie bezrobocie ale w sektorze gdzie oferują pensje od 1200 do 2000, natomiast złapać robotę za 3000 lub więcej wcale nie jest tak łatwo, wiem bo sam szukałem i odpuściłem sobie bo dostałem około 100 propozycji zatrudnienia za 1500 - 1800, natomiast żadnej za więcej niż 2000. Nigdzie nie jst więc kolorowo.
 
a ja nie mam powodów do narzekań taka pensja jakie umiejętności za pukanie śrubokrętem po autach to nie jest źle
 
Back
Do góry