• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

NARESZCIE

G

Guest

Gość
NIBY MOWIA ZE LEPIEJ POZNO NIZ WCALE.NIE WIEM CZY TO WSZYSTKO BYDLO DA SIE JESZCZE NAPRAWIC.NACZELNICTWO UC Z. W KONCU POSZLO PO ROZUM DO GLOWY.ZEGNAMY CIE WIELKA RYBO.ZEGNAJ CZLOWIEKU KTORY ZNISZCZYLES TYLU LUDZI.MOZE W KONCU COS SIE ZMIENI NA TYM CHORYM PRZEJSCIU.ZASTANOWCIE SIE DLACZEGO NA TYM FORUM NIKT NIE PISZE O DOROHUSKU ZOSINIE ITP.TYLKO O HREBENNEM.STACHU DO PIACHU :wink: :wink: :wink:
 
To nie Hrebennne jest chore-to ta cała izba w B.P. jest chora.Były dyrektor zawieszony za pomoc żonie w nielegalnym zdobyciu tytułu magistra(ciekawe jak on sam zdobył tytuł doktora),kierownik oddziału pomaga w kradzieży trzech tirów papierosów z magazynu izby,oficjalnie znane stawki za przyjęcia do pracy,niezapomniane występy z delikatnie zamglonymi oczami byłego naczelnika z Zamościa-przyklady mozna podawać w nieskończoność. Ci ludzie w swoich pismach i przemowach bardzo lubią powoływać się na zasady etyczne obowiązujące w naszej instytucji-jak to wygląda w rzeczywistości każdy z nas dobrze wie.
 
oficjalnie znane stawki za przyjęcia do pracy - chcialbym wiedzieć - jak te stawki sie przedstwiają, komu, ile i za co??? może wiesz Gościu?
 
oficjalnie znane stawki za przyjęcia do pracy,
- to odnośnik do wypowiedzi Gościa. Ja tylko chcę wiedziec komu i ile trzeba dać,żeby dostac tę robotę.
Przykro mi Ivanie, że źle odebrałeś moje intencje.
 
Back
Do góry