• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nagrody półroczne

Slyszal, slyszal. Narazie jest nagroda SPECJALNA, ktora w wiekszosci dostaja kolezanki z kasy za pobor oplaty na konto UM Zamosc w kwocie 17 zl :shock: . Natomiast w tym tygodniu (ponoc) ma byc oficjalne pismo dot. polrocznych nagrod w kwocie wyzszej i sredniej, oczywiscie rowniez dla wybietnie zasluzonych dla Sluzby Celnej. :twisted:
 
Nagrody

W ten poniedziałek mieli dzielić kasę, a wypłacić w czerwcu. Kiedy to dokładnie nie wiadomo. Podobno ma się składać z dwóch elementów czyli urawniłowki dla wszystkich i puli dyrektorskiej dla "wybitnie zasłużonych". Pewnie i tak będzie ok. 300 zł brutto. Dobre i to.
 
Dostałem 400 z ogonkiem. Śmiałem się cały dzień. Miesięcznie wystawiamy z kolegami ze zmiany mandaty na ok. 30-40 tyś. zł. To jest kasa, z której kumoteria przydziela sobie nagrody, a żuczkom daje ochłapy. Pracowałem w róznych miejscach, ale takiego beznadziejnego systemu motywacyjnego, to jeszcze nie spotkałem (pisze "nie spotkałem", bo na obowiązujących warunkach nie zamierzam się wiązać długoterminowo z SC). Takie zasady obowiazywały jeszcz kilka lat temu w starych pososjalistycznych zakładach przemysłowych, gdzie o systemach motywacyjnych jeszcze nie słyszano. 400 zł. Opowiadam o tym znajomym jak o dobrym żarcie przy piwie :lol:
 
Back
Do góry