• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabory

lupus

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
899
Punkty reakcji
404
Od początku tego roku nie było jeszcze żadnego naboru do IAS Gdańsk.
Czy to jest spowodowane brakiem wakatów, czy jest inna przyczyna, np. powroty do służby?

Wysłane z mojego Hammer_Construction przy użyciu Tapatalka
 
Od początku tego roku nie było jeszcze żadnego naboru do IAS Gdańsk.
Czy to jest spowodowane brakiem wakatów, czy jest inna przyczyna, np. powroty do służby?

Wysłane z mojego Hammer_Construction przy użyciu Tapatalka
We Wrocławiu to samo, więc pewnie to jakaś kwestia ogólnopolska
Z tego co wiem.. prawdopodobnie.. Stan funkcjonariuszy na dzień dzisiejszy ponoć wystarcza i nie ma już takich braków kadrowych. Należy wziąć pod uwagę, że u nas nigdy nie bedzie tyle etatów, co w Policji.
 
Z tego co wiem.. prawdopodobnie.. Stan funkcjonariuszy na dzień dzisiejszy ponoć wystarcza i nie ma już takich braków kadrowych. Należy wziąć pod uwagę, że u nas nigdy nie bedzie tyle etatów, co w Policji.
Może i tak tylko trzeba by kogoś kto chociaż minimalnie potrafi zarządzać zasobami. Bo tak to jedna komórka zap.... inna się śmieje a 15 następnych dostarcza tej pierwszej dodatkowej roboty poza do niej przypisaną typu zapytania, ankietki, bezsensowne szkolenia, tabeleczki coraz to nowe systemy. A wszystkie te okołorobotnicze zadania są oczywiście na już i dla zlecającego najważniejsze na świecie żeby niewiadomo jak głupie były. A na koniec wchodzi wewnętrzna ..... i jak to ? podstawowe zadanie realizowane źle, wolno muszą być kary (oczywiście 1/2 komórki obsługuje tą kontrolę przez czas jej trwania). Pomijam już organizację w samych komórkach na dole hierarchii.
Ale to się już nigdy nie zmieni ja straciłem wiarę.
 
Może i tak tylko trzeba by kogoś kto chociaż minimalnie potrafi zarządzać zasobami. Bo tak to jedna komórka zap.... inna się śmieje a 15 następnych dostarcza tej pierwszej dodatkowej roboty poza do niej przypisaną typu zapytania, ankietki, bezsensowne szkolenia, tabeleczki coraz to nowe systemy. A wszystkie te okołorobotnicze zadania są oczywiście na już i dla zlecającego najważniejsze na świecie żeby niewiadomo jak głupie były. A na koniec wchodzi wewnętrzna ..... i jak to ? podstawowe zadanie realizowane źle, wolno muszą być kary (oczywiście 1/2 komórki obsługuje tą kontrolę przez czas jej trwania). Pomijam już organizację w samych komórkach na dole hierarchii.
Ale to się już nigdy nie zmieni ja straciłem wiarę.
To sie nie zmieni.
Mają zlikwidować CBA i przyjdą funki na gotowe z pagonami na bogato
Całkiem realny scenariusz. Jeśli dostaniemy uprawnienia antykorupcyjne to bardzo możliwe, że cały pion to będą panowie z CBA :). Ale to sie jeszcze może zmienić, bo Andrzej tego raczej nie podpisze. Wybory na wiosnę 2025, także dopiero jesień/początek 2026 coś się zacznie dziać w tym temacie.
 
Akurat jak odpowiedź, pojawił się pierwszy nabór.

Wysłane z mojego Hammer_Construction przy użyciu Tapatalka
 
Back
Do góry