• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór Warszawa

młody123

Nowy użytkownik
Dołączył
1 Maj 2022
Posty
6
Punkty reakcji
1
Witam, niedługo rozpocznę pracę jako funkcjonariusz UCS w związku z czym mam kilka pytań.
1. Jakie są szanse żebym dostał specjalistę/starszego specjalistę w Warszawie? Słyszałem że w dś są stanowiska na starszego specjaliste od razu jako aplikant, jak to wygląda w Realizacji?
2. Na jakie pieniądze mogę liczyć na start (łącznie z dodatkami kontrolerskimi, godzinami nocnymi itp)?
3. Praca w realizacji jak rozumiem w 4 zmiany?
4. Praca głównie w Warszawie czy częste są wyjazdy na akcje gdzieś poza Warszawę?
 
Mistrzu jeśli na start nie wiesz że pełnisz służbę a nie pracujesz, nie wiesz za ile i idziesz w ciemno to pełny szacunek - takich zawodników ta służba potrzebuje 😱😱😱
Dzięki za odpowiedź NA TEMAT ;)
Na tej drodze Cię nie doceniają, że na grupie chcesz zabłysnąć? ;) Jeżeli nie mam nic ciekawego do powiedzenia, to się nie odzywam, polecam spróbować.
Ps. Niestety tak, nie wiem za ile bo rozstrzał jest spory, a znam jedynie minimum ;) a kwota zależy od wielu czynników.. Dlatego może ktoś akurat wie coś więcej niż Szanowny Pan drogowiec.
 
Najsmutniejsze w tej historii jest to, iż nawet nie wiesz do jakiej rzeki wchodzisz i naprawdę życzę Ci jak najlepiej.
ps. zdradzę Ci mały sekret z mojej kariery zawodowej - ja już nic nie muszę a wszystko mogę
 
Dzięki za odpowiedź NA TEMAT ;)
Na tej drodze Cię nie doceniają, że na grupie chcesz zabłysnąć? ;) Jeżeli nie mam nic ciekawego do powiedzenia, to się nie odzywam, polecam spróbować.
Ps. Niestety tak, nie wiem za ile bo rozstrzał jest spory, a znam jedynie minimum ;) a kwota zależy od wielu czynników.. Dlatego może ktoś akurat wie coś więcej niż Szanowny Pan drogowiec.
Poświęć trochę czasu ( 6-8 kaw powinno wystarczyć) na przejrzenie wpisów na forum. Po drugie spróbuj "podpytać" kolegów/koleżanki, czyli u źródła.
A awanse zależą od PRZEŁOŻONYCH, twoje zaangażowanie, kwalifikacje i ewentualne oczekiwania nie mają ŻADNEGO znaczenia.
Prosto z mostu - albo się "oddasz" i awanse albo zachowasz honor i człowieczeństwo no i wtedy za...miskę ryżu. Pozdrawiam.(y)
 
Słyszałem że w dś są stanowiska na starszego specjaliste od razu jako aplikant,
To teraz będą pytania do przemyślenia. Dlaczego w tym DŚ są etaty starszego specjalisty ( jeżeli w ogóle są) ? dlaczego nikt ze starych którzy ganiają po kilkanaście lat z młodszym specem albo specem tam się nie garnie ? KOMBINUJ...:cool::cool:
 
To teraz będą pytania do przemyślenia. Dlaczego w tym DŚ są etaty starszego specjalisty ( jeżeli w ogóle są) ? dlaczego nikt ze starych którzy ganiają po kilkanaście lat z młodszym specem albo specem tam się nie garnie ? KOMBINUJ...:cool::cool:
Domyślam się, że praca zapewne lekka nie jest, chociaż słyszałem też, że niektórym to pasuje ;) A teraz pytanie ode mnie ;) Dlaczego większość starych celników nie umie czytać ze zrozumieniem :) ? Ja nie pytam jak jest w dś, tylko jak to wygląda w Realizacji 😁
 
Podróże małe i duże, spotkania z ciekawymi ludźmi, "elastyczny czas pracy" ;)

@młody123 Nie pisz, że większość, bo większości nie poznałeś.
 
Domyślam się, że praca zapewne lekka nie jest, chociaż słyszałem też, że niektórym to pasuje ;) A teraz pytanie ode mnie ;) Dlaczego większość starych celników nie umie czytać ze zrozumieniem :) ? Ja nie pytam jak jest w dś, tylko jak to wygląda w Realizacji 😁
W realizacji zaczyna sie od młodszego specjalisty, macie dodatki których nie ma dś stąd na start ja dostałam starszego dostając sie do czs, gdzie kolega z czr młodszego
Ale to nie zawsze jest tak, zależy też od naczelnika, awanse od przełożonych
Nie mniej w realizacji w Wawie będąc na ciołka dostajesz młodszego, będąc w granicznych na lotnisku dostajesz specjalistę - liczy sie też to czy masz wyższe wykształcenie czy tylko średnie
 
I
W realizacji zaczyna sie od młodszego specjalisty, macie dodatki których nie ma dś stąd na start ja dostałam starszego dostając sie do czs, gdzie kolega z czr młodszego
Ale to nie zawsze jest tak, zależy też od naczelnika, awanse od przełożonych
Nie mniej w realizacji w Wawie będąc na ciołka dostajesz młodszego, będąc w granicznych na lotnisku dostajesz specjalistę - liczy sie też to czy masz wyższe wykształcenie czy tylko średnie
Dziękuję za odpowiedź ;)
 
A teraz pytanie ode mnie ;) Dlaczego większość starych celników nie umie czytać ze zrozumieniem :)
Poinformuj nas tu na forum za jakiś czas jak sobie dajesz radę "na robocie' bez pomocy tych starych którzy w większości nie posiadają umiejętności czytania ze zrozumieniem. Bez względu na to czy będzie to wzp czy inny wydział. Dużo szczęścia zatem życzę bo będzie ci potrzebne...
😁😁
Bez odbioru
 
Poinformuj nas tu na forum za jakiś czas jak sobie dajesz radę "na robocie' bez pomocy tych starych którzy w większości nie posiadają umiejętności czytania ze zrozumieniem. Bez względu na to czy będzie to wzp czy inny wydział. Dużo szczęścia zatem życzę bo będzie ci potrzebne...
😁😁
Bez odbioru
Okey, dam znać ;) Dam znać :d pracuje na co dzień z celnikami, więc wiem na kogo mogę trafić ;) ale pozdrawiam i na pewno dam znać :)
 
Back
Do góry