• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

nabór służba cywilna

mnie lulus też wnerwia takie gadanie, że ktoś ma ustawione wejście, ktoś coś komuś zapłacił, ktoś jest plecakiem... Nie wiem skąd się bierze takie rozpaczanie. Jeśli ktoś tak pisze to oznacza, że albo nie wierzy w swoje możliwości dzięki czemu jest z góry skazany na niepowodzenie albo po prostu jest za słaby, lub też kiedyś zdarzyło się, że 'przetarg był ustawiony'. Cóż, jeśli jest pewien, że takie 'ustawienie' miało miejsce to niech to po prostu zgłosi. Smutni panowie tylko czekają aby o 6 rano zapukać tu i ówdzie.
Ale jeśli nie jest pewien 'ustawienia' to niech się najlepiej w ten sposób nie odzywa i próbuje dalej aplikować do pracy. Wylewanie krokodylich łez nikogo tu nie wzruszy, a już na pewno nie spowoduje, że ktoś z litości pochyli się nad takim płaczkiem z ofertą pracy.
Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia w naborze :)
 
w jakim wy świecie żyjecie można jechać próbować swoich sił oczywiście ja jestem za też pojade ale wiem że na darmo, naiwny nie jestem pieniądz żądzi w tym kraju niestety a w szczególności na wschodniej ścianie:) nie ma sie co denerwować taka jest nasza wspaniała władza wystarczy pojeździć troche na ukraine i poznać celników ja już znam trzech braci którzy sa celnikami i co? zbiegłość szczęścia w rodzinie że sie dostali dużo jest takich przypadków znam osobiście i daltego co do takich testów jestem negatywnie nastawiony i co nieco wiem życze wszystkim udanego testu bo na darmo przecież nie jedziecie
 
Ostatnia edycja:
Luluś dobrze że nie jedziesz bo Twój styl pisania i błędy które robisz nie pomogą Ci w postepowaniu kwalifikacyjnym do Służby Celnej.Proponuję kurs Ochroniarza;)I pracę w Biedronce;)
 
i ty sie czepiasz o błędy ze robie :D a ty tez nie lepszy jesteś skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, przeczytaj jeszcze raz uważnie a przekonasz sie że jade na test i przy okazji popracujesz nad zrozumieniem treści:p a tak przy okazji żadna praca nie hańbi więć uważaj bo i ty możesz kiedyś pilnować biedronki
 
Nie ma się co kłócić. Ale tak naprawdę kto pojedzie na testy, ten nic nie traci. Ja byłem 2 lata temu i przynajmniej teraz wiem, czego można się spodziewać. A jak nie wyjdzie, to trudno. Życie. Pozdrawiam wszystkich jadących na testy w sobotę.
 
Jutro dzień prawdy . Nie chcę już rozwijać tego tematu .IC z zachowaniem procedur prawnych daje równe szanse wszystkim . Rzeczywistość poznamy . Powodzenia . Przydałoby się podbudowanie duchowe ze strony Kapelanów.
 
Ludzie, wy nawet nie macie pojęcia w jaki syf próbujecie wejść. Ja wam dobrze radzę, nie traćcie czasu i energii na SC. Przeznaczcie go na szukanie godnej pracy.
 
przed testem to dużo mądrych było a teraz to jakoś nikt sie nie odzywa. języki im pourywali czy co
 
ale co ty chciałbys wiedziec? orientuje sie ktos czy jest mozliwosc przejscia ze słuzby cywilnej na funkcjonariusza słuzby celnej?
 
możliwość jest ale dostań się, hehe!w każdym razie wyrazy współczucia, szukajcie lepszej pracy w normalnych urzędach!taka rada...
 
Jeśli ktoś był przygotowany to test był prosty. Ja miałem 17 punktów i nie uważam żeby coś było ustawione. Jeśli ktoś nie ma wiedzy to gada głupoty.
 
Back
Do góry