• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór do IC Przemyśl

Witam chwileczkę mnie tutaj nie było ale myślę że odpowiem Ci na nurtujące Cię pytanie . Zatrudniam osobę z doświadczeniem jakie jest mi potrzebne do danego rodzaju wykonywanej pracy , a kwalifikacje na papierze nie zawsze są równorzędne z doświadczeniem bo akurat nie jest problemem mieć papier a nic nie umieć . Powiem ci że ja też pracowałem na Medyce i znam jak ty się wyrażasz " tamtejszych Mechaników" i wiadomo człowiek jest człowiekiem i nie należy dyskutować z tym jaki kto ma charakter , ale na 100% trzeba przyznać że nasi koledzy mają doświadczenie , wiedzę praktyczną i są dobrzy w tym co robią , czyli nadają się do powierzonych im zadań zawodowych . Pozdrawiam !!
 
jezyk niemiecki

Czy ktoś orientuje się jaki mogą być zdania do przetłumaczenia z języka obcego???
 
Witam chwileczkę mnie tutaj nie było ale myślę że odpowiem Ci na nurtujące Cię pytanie . Zatrudniam osobę z doświadczeniem jakie jest mi potrzebne do danego rodzaju wykonywanej pracy , a kwalifikacje na papierze nie zawsze są równorzędne z doświadczeniem bo akurat nie jest problemem mieć papier a nic nie umieć . Powiem ci że ja też pracowałem na Medyce i znam jak ty się wyrażasz " tamtejszych Mechaników" i wiadomo człowiek jest człowiekiem i nie należy dyskutować z tym jaki kto ma charakter , ale na 100% trzeba przyznać że nasi koledzy mają doświadczenie , wiedzę praktyczną i są dobrzy w tym co robią , czyli nadają się do powierzonych im zadań zawodowych . Pozdrawiam


Oktan, wybacz ale mam całkowicie odmienne zdanie na ten temat.
 
Oktan, wybacz ale mam całkowicie odmienne zdanie na ten temat.

Ja również mam inne zdanie!!!! na ten temat.
 
a Ty kolego co pierwszy raz??????????????????uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.......
a więc tak np. Przemyśl jest bardzo ładnym miasteczkiem leżącym w południowo-wschodniej części Polski lub np. z wykształcenia jestem prawnikiem albo np. nie mogłem dziśiaj być w pracy z powodu wysokiej gorączki i czegoś tam jeszcze.....
żadnych pytań z cełem..ucz się..ucz....
 
ile egzamin trwa?? czego można się spodziewać z WOSu??, bo ustawe o Służbie Celnej może przeczytam, ale wosu już nie dam rady, a jutro o 9 egzamin
 
pytania są w formie testowej. test jednokrotnego wyboru a pytania proste. Troche o UE troche o SC. Test z jezyka też nie jakis przesadnie trudny tylko ze ja z jezyka mam małe braki wiec na wiele nie licze. Pozatym mam jeszcze pytanie czy wiadomo jak mniej wiecej rozkłada sie liczba chetrnych na Medyke i Korczową a na powiaty Krosna i Sanoka?? Czy ktos wie?? Ja zdawałem na Krosno i Sanok.
 
Back
Do góry