• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór 2021 test wiedzy 7.05

Krespo

Nowy użytkownik
Dołączył
29 Kwiecień 2021
Posty
10
Punkty reakcji
2
Witam szanowne grono. Dostałem się na test wiedzy i tutaj moje pytanie czy są osoby które podobnie jak ja mają stawić się 7.05 na 16:00 w I urzędzie skarbowym w Gdańsku?
Czy ktoś ma jakąkolwiek wiedzę na temat pytań? Ma ich być 30.
 
Pytania są z ustawy o Kas, z wosu, z wiedzy o unii europejskiej i tak dalej
Był wątek „Test wiedzy” tutaj na forum, poszukaj, może akurat cos Cię z tego zainteresuje
Dodatkowo pytań jest 30 ale jest wiele wersji testów i pytania są różne
 
Udało mi się zaliczyć test wiedzy. Podpowiecie jak jest na sprawnościowych? Pamiętam że są 3 nazwijmy to konkurencję.
 
Jeszcze jedno pytanie. Zaświadczenie lekarskie które trzeba przedłożyć przed przystąpieniem do testów sprawnościowych, czy lekarz ogólny wystawi? Czy kierować się od razu do poradni medycyny sportowej?
 
Jeszcze jedno pytanie. Zaświadczenie lekarskie które trzeba przedłożyć przed przystąpieniem do testów sprawnościowych, czy lekarz ogólny wystawi? Czy kierować się od razu do poradni medycyny sportowej?
Lekarz pierwszego kontaktu wystawi, spotkałam sie też co pierwszego kontaktu nie chciał wystawić w takim przypadku, nie poddawaj sie tylko szukaj kolejnego
 
Ostatnia edycja:
Witam szanowne grono. Dostałem się na test wiedzy i tutaj moje pytanie czy są osoby które podobnie jak ja mają stawić się 7.05 na 16:00 w I urzędzie skarbowym w Gdańsku?
Czy ktoś ma jakąkolwiek wiedzę na temat pytań? Ma ich być 30.
Witam, jak test? Czy mógłby Pan napisać mniej więcej na co był największy nacisk? Pozdrawiam🙂
 
Jeszcze jedno pytanie. Zaświadczenie lekarskie które trzeba przedłożyć przed przystąpieniem do testów sprawnościowych, czy lekarz ogólny wystawi? Czy kierować się od razu do poradni medycyny sportowej?
"Zaświadczenie o braku przeciwwskazań do testu sprawności fizycznej" - w teorii powinien wystawić lekarz rodzinny, tak naprawdę teoria nie idzie w parze z praktyką. Zdecydowana większość lekarzy rodzinnych nie chce tego wystawiać swoim pacjentom-klientom obawiając się odpowiedzialności gdy akurat w trakcie TSF wystąpi zawał mięśnia sercowego.
Zawsze możesz udać sie do lekarza medycyny pracy lub medycyny sportowej, ale będziesz musiał się liczyć że skieruje Ciebie na EKG i krew oraz sprawdzi Tobie ciśnienie. Nie jest to regułą, ale zazwyczaj jak pójdziesz prywatnie do lekarza, to wystawi zaświadczenie od ręki, bez problemów.

Jeżeli lekarz skieruje na jakieś badania, to poczujesz przedsmak tego co będzie Ciebie czekało na ostatnim etapie - w poradni/szpitalu MSWiA.
 
Ostatnia edycja:
Witam. Szanowni zwracam się z prośbą o pomoc. Od 2 dni poszukuje lekarza, który wystawi "zaświadczenie o braku przeciwwskazań do przystapienia, do testu sprawności fizycznej" i spotykam sie ze ściana. Lekarze pierwszego kontaktu w mojej przychodni nie chcą wystawić takowego zaświadczenia. Dzwoniłem po lekarzach medycyny sportowej i brak terminów.

Czy ktoś może polecić lekarza w Pom, od którego udało sie pozyskać ten "papierek" ?
Testy 24 maja... 🙏
 
Ostatnia edycja:
Witam. Szanowni zwracam się z prośbą o pomoc. Od 2 dni poszukuje lekarza, który wystawi "zaświadczenie o braku przeciwwskazań do przystapienia, do testu sprawności fizycznej" i spotykam sie ze ściana. Lekarze pierwszego kontaktu w mojej przychodni nie chcą wystawić takowego zaświadczenia. Dzwoniłem po lekarzach medycyny sportowej i brak terminów.

Czy ktoś może polecić lekarza w Gdańsku i okolicach, od którego udało sie pozyskać ten "papierek" ?
Testy 24 maja... 🙏
Byłeś gdzieś prywatnie? W Centrum Medycznym Damiana wystawiają bez problemu - mój lekarz pierwszego kontaktu nawet się śmiał, że jak do skarbówki to nie wystawi XD Nie wiem czy tam gdzie mieszkasz jest owa placówka, ale sprawdź i próbuj
 
Byłeś gdzieś prywatnie? W Centrum Medycznym Damiana wystawiają bez problemu - mój lekarz pierwszego kontaktu nawet się śmiał, że jak do skarbówki to nie wystawi XD Nie wiem czy tam gdzie mieszkasz jest owa placówka, ale sprawdź i próbuj
Mądry gość. Chce Cię uchronić przed niepotrzebnym stresem ( chociaż nadzieja umiera ostatnia):coffee:
 
Dziś po teście sprawności fizycznej mam komplet pkt. Od razu informacja że psychotesty są w poniedziałek. Jak będzie to wyglądało??
 
Back
Do góry