• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Może ktoś jest zainteresowany mundurkiem

E

Ex celnik

Gość
Sprzedaję na allegro mundurek celniczy moze któryś z młodych kolegów chce tanio kupić :lol: aukcja numer 241267604 polecam dystynkcje recznie wyszywane bajorkiem stopień :oops: taki jak widac po kilkunastu latach służby. takich mundurków już nie robia jak na poczatku lat 90-tych
Pozdro. :lol: dla tych dla których orkiestra gra nadal na pokładzie.
 
Ex celnik napisał:
Sprzedaję na allegro mundurek celniczy moze któryś z młodych kolegów chce tanio kupić :lol: aukcja numer 241267604 polecam dystynkcje recznie wyszywane bajorkiem stopień :oops: taki jak widac po kilkunastu latach służby. takich mundurków już nie robia jak na poczatku lat 90-tych
Pozdro. :lol: dla tych dla których orkiestra gra nadal na pokładzie.

GIT!!!, ale ile musiales zwrocic do kasy izby za ten mundur?? a mozna im zwrocic mundur???
 
Zle wystawiles , trzeba bylo dac do kategorii Kolekcje -militaria- sluzby graniczne, wiecej wariatow tam zaglada i mundurowka sie lepiej sprzedaje, wiem bo uplynnilem kurtke i kilka czapek ;->
A tak a propos przegladnalem klamoty ktore mi ewentualnie zostana i poza marynarką i czapka cala reszta jest do zagospodarowania. :twisted:
 
A tak a propos ewentualnych przyszlych rozliczen z firma w kwestii sortow mundurowych, czy ktos sie orientuje moze, jak ksztaluja sie ceny nowego umundurowania polowego , interesuje mnie zwlaszcza taka informacja odnosnie ceny kompletu kurtka ocieplana bluza polarową i takiez spodnie ??? oraz kwestia butow, czy firma wezmie odemnie schodzone i dosc sfatygowane buty ktore dostalem do tegoz kompletu, czy tez bede musial w tej materii wyskoczyc ze polskich srodkow platniczych ?????
 
Back
Do góry