• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

morfeusz

X

XP

Gość
Bardzo dobrze,że są opisywane sytuacjie które wywołują u jednych irytację u innych strach i jeszcze u innych śmiech.To my tworzymy służbę i to my powinniśmy pisać o dobrych i o beznadziejnych rzeczach.Jeżeli ktoś się nie potrafi się z siebie śmiać i ma kompleksy powinien zasięgnąć porady......Żal mi jest nas wszystkich, że musimy opisywać takie rzeczy zamiast powinny one być w uporządkowane od początku.Nie jesteśmy masą którą można lepić bez końca , ja osobiście mam już dość tych alokacji ,komu dano nagrodę komu nie całego tego bałaganu prawnego w SC i głęboko się zastanawiam czy tego wszystkiego nie pie.......!!! :(
 
P......nij :!: Jeśli tylko masz na oku inną pracę . Tego co się wyprawia w tej chwili z CŁEM już nie idzie znieść :!: :!: :!:
 
Anonymous napisał:
P......nij :!: Jeśli tylko masz na oku inną pracę . Tego co się wyprawia w tej chwili z CŁEM już nie idzie znieść :!: :!: :!:
p.s. Zeszmacili SŁUŻBĘ , która przynosiła NIEBOTYCZNE DOCHODY DLA BUDŻETU . KU CHWALE OJCZYZNY :!: :!:
 
c.d

kogo zeszmacili,kto zeszmacił.myślisz o kimś, o osobie ,a mówisz w liczbie mnogiej,jak za dawnych lat bywało.tak w dzień i w noc.
 
Back
Do góry