• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Modliszki

G

Guest

Gość
Powróciłem z "Przemyskiej ziemi" na Rzepińskie łono tz. urlopik mały. Tu jak zwykle cicho ciepło lecz odpoczynek zakłucają MODLISZKI te Związkowe Barbara i Iwona. Przykro oglądać te głupawe miny koleżanek i kolegów związkowców jak czytają kolejne "niuski" przygotowane przez te "panienki". Strach pomyśleć, że są tak ślepi i nic widzą jak te dwie p...ie wykołowały wszystkich. Teraz tylko wypada czekać jak zwolnią Jarka a na samym końcu i Lech poleci. Panie te myślą wyłącznie o własnej karierce w partii SLD - bo jakby kto nie wiedział obie to kryptokomunistki. To one odebrały ODZNACZENIA za ALOKACJĘ od tego pana co ma czerwony podkoszulek. Teraz wymyśliły "POROZUMIENIE BIAŁOWIESKIE" i wciągnęły do gry ogłupionych ze WSCHODU. WŁADZA zamkła już ze czerdziestu celników. Ilu jeszcze celników musi być zamkniętych abyście zrozumieli, że tym panią rozchodzi się jedynie o własne pupy. Jedna siedzi na ETACIE i puszcza woń własną w Stołecznym mieście i już obmyśla jak wykołować Barbarę z nad Wisły. Ta barbara to chyba zgłupiła, że Iwonki nie poznała. Zresztą i ta Barbara myśli, że wykołuje tą z Krakowa. Śmiać mi się chce, że tam w tych związkach tyle chłopów a baby nimi kierują. To tak na marginesie. CELNICY POBUTKA. Te panie doprowadzą do tego, że wszycy wylecimy. One chcą tylko rządzić i powrotu KOMUNY, w której czuły się najlepiej bo są CZETWONE JAK CEGŁA. Dziwie się tym głupim co jeszcze na nie płacą.Bo płacą na własną zgubę. To tyle wykołowani F.....y. Nie żyje i wzrasta KRÓLESTWO BAB.
WCZASOWICZ
 
Nie odniosę się do meritum sprawy, zmuszony jednak jestem zwrócić uwagę autorowi postu, aby w ewentualnych kolejnych swoich wpisach postarał się uszanować godność kobiety.
 
Dokładnie. A w czym kobiety są gorsze od mężczyzn ? Wręcz są bardziej ambitne i pracowite i niejednokrotnie bardziej kompetentne tylko nadal traktuje się je w "niepoważny" i lekceważący sposób (tak jak w poście powyżej), ale to jeszcze stare naleciałości z poprzedniego ustroju. :evil:
 
Panie Siwy to chyba przesada. W tym pana forum wypisywane są rzeczy tak "brzydulowate",a ten post jest szczery do bólu lecz nie obraża kobiet, więc może niech się pan wypowie CO DO MERITUM. Do niedawna mówiono o panu, że być może Siwy to jest kandydat naprzywódcę, lecz wyraźnie widać, że powinien pan korzystać z damskiej toalety. Samiec zawsze ginie po odbyciu tańca godowego z samicą - MODLISZKĄ. Tyle do pana. 8) :oops:
Do 100% KOBIETY mogę jedynie odpisać, że Pan Bóg stworzył człowieka na wzór i podobieństwo swoje i stworzył kobietę. Rodzę również korzystać z damskiej toalety. :oops: :cry:
Jeżeli w/w stają tak w obronie tych pań to ich sprawa. Ja nie zamierzam powracać tak szybko do Przemyśla, bo tam zamykają. Poczytajcie posty na stronie Przemyśla. Zamkneli nawet przywódcę Porozumienia Białowieszczańskiego. Ponoć 8 grudnia 1991r. było już podpisane takie jedno porozumienie Białowieszczńskie ale to dla inteligentnych.
Te, jakże, przemiłe PANIE- nie będę przepraszał za czerwone cegły bo to szczera prawda- prowadzą WAS pANOwie prosto ku zagładzie. Nie dziwi więc to, że je bronicie ponieważ nie macie nic innego do zaoferowania i w Waszym przypadku sprawdza się teza 100% Kobiety- Ciekawe czy to Basia czy Iwonka . Pochodzienia zatem z Matryjarchtów nie musicie się wstydzić. Znane są przypadki- KATARZYNA i było O.K.
Cóż więcej można dodać, jadę na ryby, a Wy obrońcy i Miłe Modliszki ogłoście celniczą ściepę na złodzieji i łapówkarzy- obs przepraszam KOLEGÓW CELNIKÓW szcególnie tych czterech kierowników spółdzielni, przepraszam kierowników zmiany, którzy 'KSZTAŁTUJĄ WIZERUNEK SŁUŻBY" PANI IWONKO i BASIU i Ty Drogi S.S.
Rebus : 0 +0= 00 i co to jest.
WCZASOWICZ :shock: :roll: :idea:

P.S> Nie wiem jak długo pobędzie ten Post,ale może ktoś zdąży go przeczytać
 
gość napisał:
Do 100% KOBIETY mogę jedynie odpisać, że Pan Bóg stworzył człowieka na wzór i podobieństwo swoje i stworzył kobietę. Rodzę również korzystać z damskiej toalety

I Ty piszesz Kolego, że nie obrażasz kobiet? To oczywiście pytanie retoryczne. Nie będę wypowiadał się w tym wątku na temat działalności wymienionych 2-u Pań, naszych działaczek związkowych. Nie mogę jednak godzić się na obrażanie kobiet sensu largo.

Jako wyjasnienie niech posłuży cytat, który ktoś mi kiedyś przesłał:
Szacunek należy się płci pięknej to jest oczywiste. Bez nich świat byłby jak łodyga bez kwiatu, na pewno kobiety są kwintesencją smaku życia. To one powodują że my mężczyźni oglądamy ten piękny świat. Poprzez ich matczyne łono kształtuje się nasza osobowość. Kobieta jest uważana w rozumienie niektórych mężczyzn jako ta gorsza (przykład należy szukać w kulturze orientalnej) ponieważ w biblii jest napisane że w szóstym dniu Bóg stworzył mężczyznę na Swój obraz i podobieństwo. Jednak to nie tak. Każdy może interpretować pismo, lecz nie każdy robi to pod natchnieniem ducha np. Świadkowie Jehowy zawsze znajdą jakiś szczegół który w niczym nie odnosi się do kontekstu by na fałszu oprzeć swoją teorie. Wracając do kobiet to są one jak wiosna życia bo jak ta pora roku daje życie wszystkiemu gatunkowi tak samo i kobieta która zaludnia ziemie owocem swojego łona. Szanuj kobiety bo to tak jakbyś siebie szanował w odniesieniu do życia.!!!

P.S.
Nie otrzymałem tego maila od świadka Jehowy ani też nie znam zbytnio głoszonej przez nich interpretacji Biblii
 
Nie staję w obronie tych dwóch Pań o których pisałeś (skoro mają coś na sumieniu to inna sprawa), tylko w obronie kobiet w ogóle.
 
Kolego Siwy. To nie jest tak, że ten pierwotny post miał obrazić kobiety. Głęboka metafora-może zbyt głęboka- w odniesieniu co do Stwórcy, to jednak bardzo wiele szczerej prawdy jet tam ujęte. Nie ulega wątpliwości, że te przemiłe Panie wyprawiają co chcą. Są zwyczajnie beszczelne, są pozbawione jakichkolwiek cech uprawnijących do zajmowania stanowisk. Są zwyczajnie, tak po kobiecemu, zawistne, Prawdą jest- zgadzam się z twórcą tego postu-, iż jedynym ich celem jest zdobycie władz absolutnej nad tymi zwiazkami, Coś mi się wydaje, że specjalnie utworzony są dwa oddzielne związki aby mogły się samorealizować. Widać gołym okiem, iż ich życie osobiste jest w opłakanym stanie. Samorealizacja w związkach to sposób na życie. Odczuwają pustkę uczuciową, osmotnienie, dlatego też ciągle muszą robić wokoł siebie szum. To jednak nie usprawiedliwa Was działaczy aby taki stan tolerować. Trudno zatem nie zgodzić się z faktem, iż to te -jakże przemiłe- Panie wymyśliły Porozumienie Białostockie, które to moim -i nie tylko- miało jedynie wykreować, bądź bardziej przypomieć ministertwu o ich istnieniu. Te puste sława, że celnicy poprą ten pomysł są smieszne. Szmieszni są Ci co w to wierzą. Jeszcze "głupsza" jest prasa, ale to ich problem, ale chyba najgłusi są Ludzie w Ministertwie. Dla ich zachcianek, tak głupich że strach, związkowcy zrzeszeni, zarówno w jednych jak i drugich centralach, nie przeciwstawiają się ich działaniu. To wywołuje śmiech. Przykro temu przyglądać się. Problem powstanie w chwili, gdy tak naprawdę Ministerstwo zoriętuje się, iż to wszytko jest warte "funta kłaków". Wtedy jednak zaczną cierpieć zwiąkowcy. Te przemiłe Panie za Wasze pieniądz- jak to określił kolega- będą się bawiły. Znam osobiscie Barbarę S i muszę stwierdzić z przykrością, że określenie jej jako modliszki to chyba dobre określenie. Słyszałem również, że ta druga Pani jest lustrzanym odbiciem Barbary. W takim przypadku one zagryą się to jest pewne. Na mój gust zawarły taktyczne przymierze. Nie interesują, ich celnicy, raczej profity które mogą "zarobić" przytej akcji. Te prozumienie to tylko przykrywka. Pozostawią ich tak jak tych alokowanych. Od kilku lat nie bawię się już w te związki. W tej chwili wygląda to tak,że porozumienie broni złodzieli. Tak na koniec Baśka miej trochę cywilnej odwagi i wiesz co masz zrobić. Obiecywałaś tyle razy, że odejdziesz więc to zrób. Jak będziesz razem z tą Panią z Krakowa to nie dziw się, że bądą Cię nazywać czerwona jak cegła. Na koniec dam ci dobrą radę - pamiętaj nigdy i migdzie nie było dóch przywódców. Wykorzysta cię i na konie- jako fajnie określono- jako modliszka. Kibicowałem Ci a teraz mi wstyd. Pomyśl gdzie ty nas prowadzisz i do tego z Tą Panią.
 
Z tego co wiem to nie dwie panie wymyśliły Porozumienie Białostockie tylko ludzie którzy widząc jak ogólnopolskie związki godzą sie na likwidację Służby Celnej chcieli zaprotestować przeciw takiemu postępowaniu.
 
Że niby kto bo napewno nie my na granicy? No może trzeba by doliczyć tego biednego Foresta.
Innym skołowanym polecam lekturę "Język wpływu i manipulacji", wtedy zrozumieją w ciom dieło.
 
Anonymous napisał:
Powróciłem z "Przemyskiej ziemi" na Rzepińskie łono tz. urlopik mały. Tu jak zwykle cicho ciepło lecz odpoczynek zakłucają MODLISZKI te Związkowe Barbara i Iwona. Przykro oglądać te głupawe miny koleżanek i kolegów związkowców jak czytają kolejne "niuski" przygotowane przez te "panienki". Strach pomyśleć, że są tak ślepi i nic widzą jak te dwie p...ie wykołowały wszystkich. Teraz tylko wypada czekać jak zwolnią Jarka a na samym końcu i Lech poleci. Panie te myślą wyłącznie o własnej karierce w partii SLD - bo jakby kto nie wiedział obie to kryptokomunistki. To one odebrały ODZNACZENIA za ALOKACJĘ od tego pana co ma czerwony podkoszulek. Teraz wymyśliły "POROZUMIENIE BIAŁOWIESKIE" i wciągnęły do gry ogłupionych ze WSCHODU. WŁADZA zamkła już ze czerdziestu celników. Ilu jeszcze celników musi być zamkniętych abyście zrozumieli, że tym panią rozchodzi się jedynie o własne pupy. Jedna siedzi na ETACIE i puszcza woń własną w Stołecznym mieście i już obmyśla jak wykołować Barbarę z nad Wisły. Ta barbara to chyba zgłupiła, że Iwonki nie poznała. Zresztą i ta Barbara myśli, że wykołuje tą z Krakowa. Śmiać mi się chce, że tam w tych związkach tyle chłopów a baby nimi kierują. To tak na marginesie. CELNICY POBUTKA. Te panie doprowadzą do tego, że wszycy wylecimy. One chcą tylko rządzić i powrotu KOMUNY, w której czuły się najlepiej bo są CZETWONE JAK CEGŁA. Dziwie się tym głupim co jeszcze na nie płacą.Bo płacą na własną zgubę. To tyle wykołowani F.....y. Nie żyje i wzrasta KRÓLESTWO BAB.
WCZASOWICZ
chyba wiem kim jesteś , potrzebuje kontaktu z tobą
 
Droga Basiu!!!
W dniu dzisiejszym z głebokim bólem przeczytałem jakże denną odezwę do funkcjonariuszy. Na litość Boga, kto to napisał. Ten ktoś obraża wszystkich celników. Czy my wszyscy jesteśmy takini debilami? Czy my wszyscy mamy podzilić los Andzrzeja L. ? Czy KRETYN stanowi synonim CELNIK. Podpisuje to enigmatyczne POROZUMIENIE. Baśka czytaj korespondencję, czytaj i wyciągaj wnioski.
P.S.
Podobno TA TWOJA KOLEŻANKA w dniu dzisiejszym z Krakowa wystosowała pismo jeszcze wyższego lotu.
 
ANONYMOUS- zgadłes to jabol jest -był- teraz w Rzepinie i pisze do spółeczki no wiesz ... Wydeptuje powrót do domcia. Nie jest z Przemyśla tylko z Poznanka. Tako to cwaniaczek. Ponoć powrocik jego jest bliziutki. A jeszcze jestem straśznie chorowity.
 
To mnie Wezyr teraz zaskoczyłeś.
Od dłuższego czasu nie wykazuje aktywności w kwestii KAS itp, gdyż straciłem siły.
Chciałbym wiedzieć, gdzie dreptać i jakimi ścieżkami.
Jestem za KAS, gdyż widzę tego sens a już dawno przestałem atakować ludzi, gdyż nie ma to większego przełożenia na efekty. Niektóre PANCERNIKI są niezatapialne.

PS Nie rozumiem tylko, dlaczego mnie wybrałeś Wezyrze na twórcę. Nie ja jestem autorem wszelkich odezw i wierszyków, skoro jesteś jeszcze chorowity 8) , moją aktywność kieruję obecnie na pracę i forum poznańskie, potrafię się zalogować i autoryzować swoje wypowiedzi.
 
Back
Do góry