Ml spec zarobki

Jareek89

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
3
Tylko do tego netto dolicz jeszcze dodatki, za nocki, za stopień, za staż pracy, wyżywienie xD, ew. Dojazdy

Drogowiec

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
414
Tak - hipotetycznie dolicz co tylko możesz nawet nagrody jubileuszowe i oprawy emerytalne a później przeniosą Cię do biura bo taka będzie potrzeba służby i wuj bombki strzeli bo z nocek, wyżywienia, kontrolerskiego itd - zostanie goła pensja i rączka w nocniczku 😱😱😱

heisenberg

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
549
Tak - hipotetycznie dolicz co tylko możesz nawet nagrody jubileuszowe i oprawy emerytalne a później przeniosą Cię do biura bo taka będzie potrzeba służby i wuj bombki strzeli bo z nocek, wyżywienia, kontrolerskiego itd - zostanie goła pensja i rączka w nocniczku 😱😱😱
Lepiej do biura jak do cywila z tyt. "kaprysu" znaczy się reformy, władzy. bo i tak się zdarza.
Tak, Tak ucywilnienie było raz i raz była alokacja. Ale jak to mówią pierwsze koty za płoty. Było raz, ścieżka przetarta.
Pewne ryzyko istnieje.

Drogowiec

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
414
Lepiej do biura jak do cywila z tyt. "kaprysu" znaczy się reformy, władzy. bo i tak się zdarza.
Tak, Tak ucywilnienie było raz i raz była alokacja. Ale jak to mówią pierwsze koty za płoty. Było raz, ścieżka przetarta.
Pewne ryzyko istnieje.
Dokładnie tak jak piszesz ale ci co nie zaznali alokacji i siłowego ucywilnienia i tak będą się łudzić że to się nie powtórzy.

standby2

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
377
Pewne ryzyko istnieje.
"ja chcę do biura.................do biura......znam wszystkich z opozycji.........................." - Film PSY

FC_celnik

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
179
To jest tylko kilka etatów w skali KAS, a co robią w naszej służbie ludzie w GRK? Eksperci albo starsi eksperci poukrywani w komórkach gdzie siedzą i nic nie robią.
Nie żartuj, jak to nic nie robą .....czekają na emeryturę .... z dobrym przelicznikiem. No ale ok - to teraz pochwal się tym , co Ty takiego robisz - że tak się odnosisz do tych stanowisk? Jeśli wydaje Ci się że robisz ważne rzeczy ...... to albo krótko pracujesz , albo pracujesz długo ale mało intensywnie. Przecież wiesz, że stanowisko zależy od wagi zadań ( nie dotyczy znajomych królika ). Zresztą, na każdym oddziale teraz chyba już są co najmniej eksperci lub byli "komendanci' czyli starsi eksperci. Co nie wiesz co oni u Ciebie robią?

AplikantPL

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
293
Nie żartuj, jak to nic nie robą .....czekają na emeryturę .... z dobrym przelicznikiem. No ale ok - to teraz pochwal się tym , co Ty takiego robisz - że tak się odnosisz do tych stanowisk? Jeśli wydaje Ci się że robisz ważne rzeczy ...... to albo krótko pracujesz , albo pracujesz długo ale mało intensywnie. Przecież wiesz, że stanowisko zależy od wagi zadań ( nie dotyczy znajomych królika ). Zresztą, na każdym oddziale teraz chyba już są co najmniej eksperci lub byli "komendanci' czyli starsi eksperci. Co nie wiesz co oni u Ciebie robią?
Ja tylko jestem małym trybikiem z żenującym wynagrodzeniem w trakcie odejścia ze służby. To co robię, robiłem nie ma żadnego znaczenia, nie obchodzi to nikogo oprócz Ciebie chyba...

piracius

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
543
Jak to mówią "uderz w stół..." :)
Nie ma co uderzać, te "okruchy" co dostajemy już dawno spadły ze stołu, z tego "okrągłego" teżo_O, a na poprawę raczej nie ma co liczyć,
pora zwijać żagle i do wioseł....

Stary C

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
18
12 lat służby 4 belczyny starszy spec 4500 netto że wszystkimi dodatkami w miesiącu

Jareek89

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
3
Również że zwrotem za dojazdy? Rozumiem że jak wypadnie urlop to dodatki też są pomniejszane o liczbę służb? I zostaje gołe UZ

przyszły cywil

Użytkownik
Punkty reakcji
92
14 lat służby. Po tegorocznych "podwyżkach" mam 4200 PLN netto z wszystkimi dodatkami (zwrot za dojazdy nie liczę). Starszy specjalista na wschodniej granicy.

Do góry