• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Miangate

Miangate o co chodzi

Very inteligentne pytanie po skardze do rzecznika praw i innych naczelnych organów waszego prawnego państwa ze środka europy, zrozumieć tego nie mogę, na zachodzie już by było po gościach, którzy to decydują i wykonują. Gazety i partie opozycyjne spuściły by ich w polityczny niebyt, a adwokaci w cywilnych procesach puścili z torbami, razem z ich politycznymi i innymi mentorami. Sorry, zapomniałem gdzie żyjecie, to nie demokracja i prawo o was rządzą, tylko paru gości, którzy mają władzę i trzymają wszystkich za pysk.
 
Very inteligentne pytanie po skardze do rzecznika praw i innych naczelnych organów waszego prawnego państwa ze środka europy, zrozumieć tego nie mogę, na zachodzie już by było po gościach, którzy to decydują i wykonują. Gazety i partie opozycyjne spuściły by ich w polityczny niebyt, a adwokaci w cywilnych procesach puścili z torbami, razem z ich politycznymi i innymi mentorami. Sorry, zapomniałem gdzie żyjecie, to nie demokracja i prawo o was rządzą, tylko paru gości, którzy mają władzę i trzymają wszystkich za pysk.

mnie by się bardziej podobało MinetGate ...
 
Back
Do góry