• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Melenka zmianka

sas

Nowy użytkownik
Dołączył
23 Styczeń 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Witam jako, ze po raz kolejny pod umarło to nasze forum to chcialem tylko powiedzieć, zapytać i co myślicie o zmianie Naczelnika Logistyki w Izbie Celnej? Zmianie Naczelnika Urzędu Celnego w Gdańsku?
 
dla mnie bomba

W Dialogu zadałem pytanie SSC, czy odbedzie się konkurs na Dyrektora I.C. w Gdyni? Pan Minister odpowiedział,że tak,w drugiej połowie roku.Więc nadzieja jest, że może nastąpią radykalniejsze zmiany, tylko że obecny p.o. to moim zdaniem pewny kandydat( wiadomo dlaczego), a zastanego stanu raczej nie zmieni.
A przydałoby się nie tylko w Gdańsku ale przede wszystkim w Gdyni.
SSC zapowiedział też,że żadnej weryfikacji nie będzie.
 
No Gdańsk to słyszałem że nie najlepiej.Bardzo źle mówi się o nowym(nowej) naczelniku.Poprzedni musiał mocno podpaść.Ale dla poprzedniego szacunek za mówienie o pewnych rzeczach wprost(niestety niekiedy to nie popłaca).Pracowałem "pod"nim jakiś czas i mogę wypowiadać się w samych superlatywach w kwestii predyspozycji kierowniczych.Ale cóż w tej firmie nie tylko to się liczy.Chodzą słuchy że szef ZZ również jakby rzadziej w pracy więc widać że najlepej merytorycznie przygotowani ludzie nie są na topie.Ale cóż..wszedłeś na ring to dostałeś w ryj:(
 
Na ringu uniki też są ważne.Jeśli ktoś nie opanował uników to choćby miał silny cios i "TWardy" łeb to też bedzie obrywał. Wg mnie potrzeba radykalnych zmian w całej izbie bo tutaj nadal mają nadzieję, że wrócą czasy przedunijne i będzie ...cyt.jednego lepszego boksera"znowu dobrze".Ciekawe kogo i co miał na myśli.
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry