• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Max Factor z Chin- czy wolno?

N

Nie zarejestrowany

Gość
Witam!

Chciałbym kupić do handlu kosmetyki firmy Max Factor w Chinach, chciałbym się dowiedzieć czy jest to legalne.

Dziękuję za odp.
 
a zastanawiałeś się, dlaczego u dystrybutora na Polskę jest drożej? Jeżeli dużo zamawiasz, to możesz uzyskać wysokie rabaty i masz pewność, że towar jest oryginalny.

Podróbki kosmetyków tak jak i lekarstw stanowią największe zagrożenie dla zdrowia ludzi.

Obrót towarami wyprodukowanymi zgodnie z prawem, jeżeli nie jest w inny sposób regulowany, zawsze będzie legalny.
 
Ostatnia edycja:
Sprawdzając ceny w USA i UK oraz w Chinach wychodzi na to ze w chinach mam najtaniej, tylko faktycznie nie mam pewności że będzie to oryginalny produkt. Co w takim przypadku jak będzie to nieoryginalny kosmetyk? Przesyłka zostanie zawrócona, zostanę obciążony jakimiś karami?
 
Zamawiam na próbę malutką partię, jeśli ktoś zechce odpowiedźiec na moje pytanie to będę wdzięczny.
 
napisz do polskiego dystrybutora czy firma chińska jest ich legalnym producentem lub dystrybutorem - jeśli tak to ok i masz podkładkę w razie wątpliwości uc - jeśli nie to daj sobie siana bo stracisz kasę
 
Back
Do góry