• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Logo służby celnej

B

BBros

Gość
Witam!
Mam dosyć nietypowe pytanie.
Czy można wykorzystać logo służby celnej razem z napisem "służba celna" do zrobienia koszulki na własny użytek ? Oraz oczywiście czy można nosić taką koszulkę nie będąc funkcjonariuszem ani pracownikiem cywilnym Izby Celnej ?

Pozdrawiam, BBros.
 
Oryginalny wpis został usunięty przez moderatora z uwagi na treść odbiegającą w znaczny sposób od standardów wypowiedzi dopuszczalnych na forum.

Przepraszam BBros za zwłokę w usunięciu wpisów.

j_a_nek

bebachszid
 
A i zapomniałem dodać, ten "wstrząśnięty" nieusuniętymi postami jegomość to dopiero przegięcie - Polska ZAWSZE pisana jest z wielkiej litery, pisanie z małej jest przejawem braku szacunku do nas wszystkich. Na naszej czapce mamy orła będącego symbolem tej właśnie Polski. Określenie "śmieszna" pozostawię bez komentarza....................
 
Zapomniałeś też dodać, że nie napisałeś ani jednego słowa na temat, więc wszystkie posty poza moim pierwszym należy wykasować po prostu.

P.S. słowo "polska" nie przypadkowo napisałem z małej litery :\
 
Back
Do góry