• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Kto wie niech pisze

O

O/K/o

Gość
Czy ktoś zna zasługi Pana Kapicy dla Służby Celnej, bo ja nie.

Czekam na informacje - wszystkie, pozytywne i negatywne.
PS podobno roznie to bywało
 
Nic o zasługach owego Pana nie słyszałem !
No i skąd ten prawie że czarny mundur. Czyżby Waffen SC ?

Ale jedno nalezy podkreślić iż jedynym z szefów GUC a zarazem SC który odszedł z twarzą - to był ......... Irek Sekuła !!!

No ale za to miał dziureczki w brzuszku !

Poprzednicy- to sami nieudacznicy, z tych z których pamiętam - Nogaj - twierdził że celnicy są ,, zaradni ,,nie trzeba ich nalezycie wynagradzać !

Paczocha - rozwodził się nad coca colą pitą w pracy przy komputerach im jej szkodliwością .
Bujak - styropianowy cwaniak- zlikwidował GUC.

Wszyscy nastepni byli juz tylko miernymi i dyspozycyjnymi podsekretarzami stanu w MF
Niestety brak osoby wielkiego formatu msci się na nas od lat .
 
don Koyote napisał:
Nic o zasługach owego Pana nie słyszałem !
No i skąd ten prawie że czarny mundur. Czyżby Waffen SC ?

Ale jedno nalezy podkreślić iż jedynym z szefów GUC a zarazem SC który odszedł z twarzą - to był ......... Irek Sekuła !!!

No ale za to miał dziureczki w brzuszku !

Poprzednicy- to sami nieudacznicy, z tych z których pamiętam - Nogaj - twierdził że celnicy są ,, zaradni ,,nie trzeba ich nalezycie wynagradzać !

Paczocha - rozwodził się nad coca colą pitą w pracy przy komputerach im jej szkodliwością .
Bujak - styropianowy cwaniak- zlikwidował GUC.
A pamiętasz Pana Tomka Cecelskiego?
Wszyscy nastepni byli juz tylko miernymi i dyspozycyjnymi podsekretarzami stanu w MF
Niestety brak osoby wielkiego formatu msci się na nas od lat .
 
jacus napisał:
don Koyote napisał:
Nic o zasługach owego Pana nie słyszałem !
No i skąd ten prawie że czarny mundur. Czyżby Waffen SC ?

Ale jedno nalezy podkreślić iż jedynym z szefów GUC a zarazem SC który odszedł z twarzą - to był ......... Irek Sekuła !!!

No ale za to miał dziureczki w brzuszku !

Poprzednicy- to sami nieudacznicy, z tych z których pamiętam - Nogaj - twierdził że celnicy są ,, zaradni ,,nie trzeba ich nalezycie wynagradzać !

Paczocha - rozwodził się nad coca colą pitą w pracy przy komputerach im jej szkodliwością .
Bujak - styropianowy cwaniak- zlikwidował GUC.

Wszyscy nastepni byli juz tylko miernymi i dyspozycyjnymi podsekretarzami stanu w MF
Niestety brak osoby wielkiego formatu msci się na nas od lat .[/quote

A pamiętasz Pana Tomka Cecelskiego?
 
zaslugi

Czy obecny szef SSC nie byl doradca politycznym w gabinecie Prezesa GUC ,niejakiego Bujaka.
I tutaj zagwozdaka? Ilu bylo wowczas doradcow i jaka kase otrzymywali.?
Mozliwe ,ze sie myle, to mnie poprawcie.
 
Back
Do góry