• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Księstwo Warsa i Sawy

Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci w Bałagana i jego zastępowego z psem związanego. Widać że Gibon na siłę szuka kozła ofiarnego by winę swą zmyć widać koniec jego bliski (OBY). Ciekawym kto zastąpi Bałagana? Byle nie zenko.

Co tam Bałagan nabałaganił? Podobno szukają ludzi na jego miejsce
 
Gratulacje dla nowej dyr. Izby Celnej w Warszawie.

Rozumiem, że dyrektorem została kobieta? Nie jestem z Wawy, ale jeszcze przed zakończeniem składania CV w konkursie na dyrektora Wawy, Ktoś powiedział mi, że konkurs konkursem, a wygra kobieta o nazwisku..... (nazwisko pamiętam, więc z niecierpliwością czekam na poniedziałek i lekturę Corintii).

Niech żyją konkursy na stanowiska i jasna ścieżka awansu, nawet do MF-u, którą obiecywał SSC, uzasadniając wartościowanie...stanowisk....:cool:
 
Twarzowy - Jeśli jesteś JK to już dziś cię przepraszam.... bo tylko On zna wynik :)
Reszta dyskusji to gdybania, oczekwiania. POczekajmy z oklaskami i gratulacjami do jutra.
 
Rozważna zawsze byłaś dla mnie rzeczywiście rozważna. Dziś nie, prawdę znają trzy osoby, jedna jest nowym /starym dyrektorem. Obyś miała rację,że nie ta o której jest ta dyskusja. Bo rzeczywiscie nic się nie zmieni.
 
Nie jestem żadnym JK, jam prosty specjalista z oddziału.
Słyszałem tylko, że Pani p.o. zwołała na jutro wszystkich naczelników, pewnie w wiadomej sprawie.
Co do tego czy coś się zmieni to w/g mnie cała kandydująca czwórka żadnych zmian nie gwarantowała a kto wygra/wygrał to dla nas nie ma najmniejszego znaczenia.
Dlatego uważam że wybór tej Pani na dyrektora to najlepsza opcja bo to naprawdę miła i sympatyczna osoba.
 
Nie jestem żadnym JK, jam prosty specjalista z oddziału.
Słyszałem tylko, że Pani p.o. zwołała na jutro wszystkich naczelników, pewnie w wiadomej sprawie.
Co do tego czy coś się zmieni to w/g mnie cała kandydująca czwórka żadnych zmian nie gwarantowała a kto wygra/wygrał to dla nas nie ma najmniejszego znaczenia.
Dlatego uważam że wybór tej Pani na dyrektora to najlepsza opcja bo to naprawdę miła i sympatyczna osoba.

Jednak jesteś popeliniarz, skoro myslisz ze wygrala pani tylko dlatego, ze zwolala naczelnikow. Usmialem sie setnie. A poza tym, mam wujka tramwajarza, ktory jest niewiarygodnie milym i sympatycznym czlowiekiem. Wygral kiedys nawet konkurs na najsympatyczniejszego motorniczego. Moze to on powienien zostac dyrektorem?
 
Niech wygra najlepszy,
Takie zawołanie,
Czy też może inne,
Dla tego się stanie?

Bo jutro obaczym,
Gwarancja spokoju,
Czy też ktoś z trumfem,
Upiory do boju?

Bo jutro obaczym,
Prawda się odsłoni,
Ciąża rekrutacji,
Czy kogoś poroni?
 
Ostatnia edycja:
a widzisz... jutro - czyli dziś zostali zwołani wszyscy przez JK a nie Panią p/o. (a ty wyciągasz pochopne wnioski i prezentujesz swoje przypuszczenia i domysly jako fakty). To szef szefów już za godzinę niespełna oglosi wyniki.
Jakie będą? nic nikogo nie zdziwi, a i w sytuacji szeregowych fc to nic nie zmieni. Pani p/o - symapatyczna/uśmiechnieta to fakt...więc czekamy
 
cd

Jest szansa, że dobre ciocie i dobrzy wujkowie polecą w powietrze...............Oby !
 
Nowy sznyt na stronie,
Uwierzyć nie mogę,
Nowe to teatrum,
Pobili Zagłobę?

Same bowiem Pany,
Na stołecznym stolcu,
Tytułów zabrakło,
W warszawskim …………?

Jeśli kto nie kuma,
Na warszawską stronę,
Czem prędzej niech bieży,
Tam chwalą Bellonę?

Co prawda nie rzymską,
Swojskiej proweniencji,
Lecz to bez znaczenia,
Dla tej incydencji?

Zaś bidne księżula,
Na samym są końcu,
Czemu dają wyraz,
Po jakim czerwońcu?

Może nam napiszą,
Czym błogosławili,
Albo lepiej po co,
Tam się pojawili?

http://bip.warszawa.ic.gov.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=2309&Itemid=419
 
Back
Do góry