• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Krzyk

P

Pekin

Gość
Drogie towarzystwo, kolega Siwy sie przebudził i dalej ściemnia ale dobrze wie że nic nie osiągnie, rybka nawołuje do buntu - moze chce zastapic Siwego ? w Łodzi kłócą sie o mundury, w Warszawie fala zwolnień, w Medyce przemyt kwitnie. Róbmy swoje bo nawet Don Kichot nie da rady. Pozdro
 
A pracujcie...

Pracujcie jak kto woli do samej śmierci,o kulach.na wózkach inwalidzkich,ale zacznijcie odkładać na zasiłek pogrzebowy,bo niebawem może się okazać ,że w ZUS brakuje środków na ten cel.Ku chwale Ojczyzny.
 
Róbmy swoje ...

Drogie towarzystwo, kolega Siwy sie przebudził i dalej ściemnia ale dobrze wie że nic nie osiągnie, rybka nawołuje do buntu - moze chce zastapic Siwego ? w Łodzi kłócą sie o mundury, w Warszawie fala zwolnień, w Medyce przemyt kwitnie. Róbmy swoje bo nawet Don Kichot nie da rady. Pozdro

Wypraszam sobie, ale nic o buncie nie wspominałem! Wręcz przeciwnie, pisałem; "NASZYM, WSPÓLNYM ..."! Co do polityki Pana Siwego- osobiście i SUBIEKTYWNIE oświadczam- jak do tej pory MI się PODOBA!
Po trzecie: nie byłem, nie jestem i nie będę członkiem ZZ Celnicy.pl! i wyjaśniam dlaczego; bo mimo różnych "wydażeń" nie zmieniłem "swojego" związku i chociaż mam do niego wiele pretensji to WIEM, że bez niego TAKŻE! DOBRE działania INNYCH związków jest z góry SKAZANE na przegraną!
 
Róbmy swoje...
Co do zasady jestem zwolennikiem poglądu przedstawionego przez przedmówcę. Ale jest jeden drobny problem. Tego "swojego" mam tyle, że mógłym trzy osoby obdzielić i jeszcze trochę by zostało. A wcale nie pełnię służby w archiwum;).
Stan powyższy powoduje u mnie: frustrację, nieprzespane noce, depresję, niemożność załatwienia porządnie czegokolwiek, wynikającą z konieczności robienia kilku rzeczy jednocześnie, ogólne poczucie bezradności oraz czasami myśli samobójcze i jeszcze kilka mało przyjemnych objawów.
Służba, służbą, ale o sobie też trzeba myśleć, w końcu ludźmi jesteśmy.
 
reaktywacja

Róbmy więc swoje, nie pomoże nam Siwy, rybka ani maria która mrugała. Jestem zwykłym zollem i robię jak beduin, jak nie wytrzymam to się zwolnie i tyle. Przecież nikt nikogo do niczego nie zmusza. Nie dziwię się Warszawiakom bo tam są inne pensje i inne możliwości( chodzi o zmianę pracy), ale my inni mamy drogę wolną...czy nie ?? Związki ściemniają i niewiele mogą - taka prawda i sami o tym wiecie. Sam się zwolnię jak będą przeginać, ale myslę że chyba trzeba poczekać do 1 stycznia. Pozdrawiam
 
Tak trzymać...

Nikt nam nie pomoże,jak sami sobie nie pomożemy,ani pani Fołta i reszta newsów,to od Nas zależy na co się godzimy, tak będziemy mieć do czasu jak się nie zjednoczymy, nie pękajcie będzie niezła jazda,będzie Volcik, synVolcika,Kmicic,VVV,Lukasz,i wszyscy Apostołowie.turkuć podjadek,damy radę,chyba bardzo stara-Sara,Hela i Mela,trafi się kapłanka od ogniska ,damy radę,wszyscy będą zadowoleni,URAN nam pomoże ,a Mars nie odmówi wszak to planeta wojowników.Damy radę i wózki i kule będą nie potrzebne,no i ta kaplica zniknie...... na wieki wieków.....................
 
Back
Do góry