• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Koryto plus czy niechlujstwo w oświadczeniach majątkowych Szefa KAS?

Kto mu dał tytuł profesora, klamczuchowi jednemu.

Ps: na forum skarbowców swoje posty publikuje niejaki kasowski. Nie wiem czy to tylko zbieżność nicków, ale tak prostackiej politycznej propagandy, manipulacji rodem z PRL to już dawno nie widziałem.
 
Ostatnia edycja:
Nie tylko o Banasia chodzi.

Autor Prof. Romuald Szeremietiew

No normalnie popłakałem się. Ze wzruszenia. Biedne ofiary bezpodstawnej nagonki. Ofiary swojej działalności politycznej. Zbyt uczciwi byli, nie dali się wciągnąć w żadne kliki, to ich zły dziennikarz "dojechał". Normalnie mój dotychczasowy światopgląd legł w ruinę i jako ten Feniks z popiołów się odrodził. Oczywiście według jedynie słusznej idei.
Jak dobrze że mamy takie Słoneczko. Co byśmy bez Ciebie zrobili.
Ja wiem że wielcy są często nierozumiani i narażeni na ostracyzm, ale nie opuszczaj nas proszę, któż będzie wskazywał nam jedynie słuszną ścieżkę oświecenia?
ps. ten artykuł, ze względu na autora, należy czytać w postawie zasadniczej.
 
"być może zadzwonię"

1574545665571.gif
 
Kim jest Bertold Kittel, którego reportaż zainicjował kampanię, jak to w Polsce „odradza się nazizm”, zrobił oskarżycielski reportaż o Marianie Banasiu w 2019 roku, a w 2001 roku o Romualdzie Szeremietiewie?

”Jeżeliby się okazało, że Szeremietiew jest niewinny, będzie to oznaczało koniec mojej kariery politycznej, bo jako człowiek honoru nie będę mógł pełnić funkcji publicznej" - powiedział Bronisław Komorowski. „Romuald Szeremietiew jest niewinny" – orzekł sąd. Komorowski nie dotrzymał słowa honoru.

"Człowiek honoru" Bronisław Komorowski

Jak Komorowski i WSI próbowali zniszczyć Szermietiewa.
"W tym wszystkim ma swój udział nieduży człowieczek nazywający się Bertold Kittel"

Kittel nie jest dziennikarzem.
 
Kim jest Bertold Kittel, którego reportaż zainicjował kampanię, jak to w Polsce „odradza się nazizm”, zrobił oskarżycielski reportaż o Marianie Banasiu w 2019 roku, a w 2001 roku o Romualdzie Szeremietiewie?
ale konkrety @KASowski , to nie jest forum związkowe skarbowcy, że wkleisz artykuł z takich ikon rzetelnego dziennikarstwa jak wpolityce lub blog Wielguckiego, a potem tylko kasujesz komentarze i banujesz użytkowników jak ktoś ośmiela się mieć inne zdanie.

Jakie masz zarzuty do reportażu Kittela? Banaś nie wynajął kamienicy? Nie było tam pokojów na godziny? Hotele są zwolnione z kasy fiskalnej? Prowadzący biznes to nie gangster z bogatą historią kryminalną? Wcale nie dzwonił na prywatny numer Banasia, a on sam nie odebrał telefonu? A może sam pomysł reportażu o majątku Banasia to bezpodstawny atak totalnej opozycji i przychylnych im mediów (CBA się najwidoczniej do nich przyłączyło)? Co konkretnie wzbudza twoje największe wątpliwości jeśli chodzi o ten reportaż oprócz osoby jego autora? Napisz to podyskutujemy nad konkretami
 
ale konkrety @KASowski , to nie jest forum związkowe skarbowcy, że wkleisz artykuł z takich ikon rzetelnego dziennikarstwa jak wpolityce lub blog Wielguckiego, a potem tylko kasujesz komentarze i banujesz użytkowników jak ktoś ośmiela się mieć inne zdanie.

Jakie masz zarzuty do reportażu Kittela? Banaś nie wynajął kamienicy? Nie było tam pokojów na godziny? Hotele są zwolnione z kasy fiskalnej? Prowadzący biznes to nie gangster z bogatą historią kryminalną? Wcale nie dzwonił na prywatny numer Banasia, a on sam nie odebrał telefonu? A może sam pomysł reportażu o majątku Banasia to bezpodstawny atak totalnej opozycji i przychylnych im mediów (CBA się najwidoczniej do nich przyłączyło)? Co konkretnie wzbudza twoje największe wątpliwości jeśli chodzi o ten reportaż oprócz osoby jego autora? Napisz to podyskutujemy nad konkretami


Z nim nie można dyskutować...

Były takie próby...

Były zakłady honorowe...

A potem niehonorowe wykręcanie się po przegranej od wypłaty tejże..

To troll specjalizujący się we wrzutkach na forum, gdzie banuje się userów z odmiennymi opiniami...

Tam coraz trudniej o potakiwaczy..

Szuka kolejnego forum...
 
Wyjątkowo się z Bolem muszę zgodzić. Myślę że forum by nie poniosło wielkiej szkody jak by sobie poszedł ...
Może na sąsiednie? Tam i tutaj poziom by się podniósł....
 
Czyli były minister MB wynajmował bardzo tanio (być może zaniżając przychód z najmu i łapiąc się na przepisy o optymalizacji), a to najemca ma beknąć? Hm, a jeśli negocjował twardo i udało mu się zbić cenę? Jak to było z tym kowalem i cyganem?
 
"Urzędnicy Ministerstwa Finansów odkryli też niejasne przepływy sporych sum między Marianem Banasiem a braćmi K. Nie są to opłaty za wynajem nieruchomości."

Znowu kapiszon. Kasowski zbije te 100 stron zarzutów GIIF w trymiga. Przecież Banaś, mówił, że dał ojcu młodego numer żeby dzwonił jakby rura pękła. Te przelewy to na pewno rozliczenia za usługi hydrauliczne. Luster dużo w pokojach, to też mogło się które stłuc i szklarza trzeba było wołać.
Drugiego brata K. Banaś na oczy nie widział, ale wiadomo że brat bratu zawsze pomoże przy remontach.

 
Back
Do góry