• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Korczowa 12 godzin wjazd osobówek do Polski i rośnie

jak tam u was koledzy z przemysla ? trwa protest ? robicie po włosku? my na dolnym sląsku trzymamy za was kciuki
 
Chyba komuś coś się pomieszało

Ta informacja o takiej kolejce to jakaś bzdura.Byłem dzisiaj tam na granicy.Ruch duży , kolejka jak zwykle ok.1 godziny /rano troche dłużej/, a celników jak mrówek i nieźle pracują razem ze strażnikami.Poszło nawet szybciej niz zwykle.Tak trzymać.
 
Ta informacja o takiej kolejce to jakaś bzdura.Byłem dzisiaj tam na granicy.Ruch duży , kolejka jak zwykle ok.1 godziny /rano troche dłużej/, a celników jak mrówek i nieźle pracują razem ze strażnikami.Poszło nawet szybciej niz zwykle.Tak trzymać.
100% racji, szumne zapowiedzi i du..a, silni tylko w pysku do bogu ducha niewinnych podróżnych, - http://www.pressmedia.com.pl/sn/index.php?option=com_content&task=view&id=23984&Itemid=40
 
Ostatnia edycja:
specjalisci ...pokazemy...ekspertom i ...oficerom ...kto i ma wartosc !!!!

Jak w klasycznym podręczniku psychiatrii, o swoje niepowodzenia zaczynasz obwiniać podły, skorumpowany, przesiąknięty hipokryzją świat .... daj chłopie spoks z tym napinaniem, rzuć to wszystko, zacznij od nowa, skończ dobra szkołe, ożeń się szczesliwie, rób w zyciu to co lubisz...
 
http://www.granica.gov.pl/index_czasy.php?p=u&c=t&v=pl

znamienny jest ten zapis na czerwono z lewej strony
"z powodu awarii dane mogą byc nieaktualne"

cóż to za awaria spowodowała nieaktualne czasy oczekiwań na oficjalnej stronie????

jestem równiez zaniepokojony, jak TY, czy to nie ta maszyna, co wyprodukowała mgłe na lotnisku w Smoleńsku, spowodowała awarie na oficjalnej stronie, mysle ze trzeba sie do kogos zwrócić o wyjaśnienie tego dziwnego przypadku
 
badboy84 -czytam Twoje wypowiedz od pewnego czasu,myślę, że zakład psychiatryczny w którm powinni Cię zamknąć nie poradziłby sobie z leczeniem. Smutne bardzo.
 
Back
Do góry