• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Koordynacja działań

C

Celnik-jeszcze

Gość
Nie wiem czy pamiętamy jeszcze co znaczą słowa koordynacja, współdziałanie. ZZ nie mogą się jakoś dogadać. Parę rzeczy się nie klei.

PRZEMYŚLAK napisał:
ZOLE Z WEWNĘTRZNYCH ODDZIAŁÓW W CAŁEJ POLSCE
, JUTRO 17.10.2007 PRACA NA MAKSA

,ŻEBY DO RESZTY ZAPCHAĆ MEDYKĘ,KORCZOWĄ I KROŚCIENKO.NIECH
RZECZNICY NIE GADAJĄ GŁUPOT,ŻE TO TYLKO WZMOŻONY RUCH PRZYCZYNĄ KOLEJEK!!!!!!!!wYTRZYMAĆ DO WYBORÓW!!!!!!!!!

gość 22 napisał:
brawo panowie tak dalej,wewnątrz kraju powoli ludzie zaczynają rozumieć że to również dla ich dobra, i zaczynają również dokładnie sprawdzać . Szkoda tylko że niektóre zwiazki np z IC Katowice mają to szerogo w d.... Ludzie rezygnujcie z takich związków, walczcie sami!!!!!!!

Jeśliby dalej poszukać to mamy jeszcze trochę rozbieżności. Może więc ustalimy parę kwestii. Czekam na propozycję co zrobić żeby nasze działania były jeszcze bardziej skuteczne.

Na początek: Czy w wewnętrznych oddziałach ludzie powinni rzetelniej i skrupulatniej wykonywać swoje obowiązki czy dawać z siebie maksimum i pracować za 2:?:
 
Kolegom z Medyki Korczowa i innym z drogowych RZETELNIE wykonującym swoje obowiązki życzę powodzenia i macie u u mnie piwko za jaja :)
Poza tym współczuje bo na pasie pracowac to żadna przyjemnosc a jeszcze za takie grosze i przy braku poszanowania przez szefa mariana ........
 
Popieramy i też robimy swoje. LUBLIN.

Granica!!! Jeżeli wszystko skończy się dla nas dobrze - wynegocjujemy i wywalczymy postulaty z Porozumienia Białostockiego to będzie Wasza OGROMNA zasługa. Jeżeli już zaczęliśmy ten w sumie nie dokońca przygotowany protest ale widać mamy poparcie to wytrwajmy. Jeżeli teraz nic nie osiągniemy to pomyślmy co będzie po zakończeniu protestu bez osiągnięcia celu. Pozdrawiamy i jesteśmy z Wami i w te ciepła i zimne dni w dzień i w nocy.
LUBLIN.
 
Wiele osób wypowiadających się na forum, wskazuje potrzebę zainteresowania naszym problemem Brukseli.
Jakiś czas temu na stronie WSSC pojawił się "Apel do UE". Są tam przygotowane pisma do wysłania pod adresy eurodeputowanych. Myślę, że teraz jest właściwy moment, by zorganizować "akcję mailowania" na masową skalę. Setki, tysiące maili potwierdzą napływające z mediów informacje, że na wschodniej granicy Wspólnoty dzieje się coś niepokojącego. Co wy na to?
 
Sądzę, że pora na przygotowanie trochę zaktualizowanej wersji "apelu do UE". Taki materiał każdy mógłby załączyć do maila, w którym ponadto można podać staż pracy w służbie celnej i wysokość swoich zarobków w Euro.
Cała akcja powinna zostać skoordynowana przez związki, żeby to nie była jedna fala, ale ciągły napływ, rozłożony na wiele dni. W ten sposób również osoby z izb wewnętrznych mogłyby wyrazić swoją solidarność z DZIELNĄ WSCHODNIĄ GRANICĄ.
 
podaj adres emailowy , a myślę że nożna na niego przesłać wysokość naszych pensji w euro po średnim kursie, w końcu to zewnętrzna granica unii.
 
Wchodząc na WSSC - Wolną Stronę Służby Celnej, po lewej stronie, znajdziecie "Apel do UE". Jest tam szablon indywidualny, adresy osób i instytucji EU. Wystarczy załączyć do maila i wkleić adresy. W mailu można dopisać wysokość wynagrodzenia w przeliczeniu na Euro i staż pracy, ew. poziom wykształcenia. Myślę, że powinno kogoś zainteresować, kto i za jaką pensję chroni obszar Wspólnoty.
Te adresy warto również uzupełnić o maile najważniejszych mediów europejskich.
Myślę, że akcję powinien przemyśleć również zarząd naszych związków.
 
Back
Do góry