• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

KONKURS - najmłodszy ekspert celny

Ściana wschodnia, IC w P.
Mój kolega - 5 lat służby, dotychczasowy m.k.c. - zwartościowany na eksperta!
Mnie również udało się załapać na ten "stołek". A to, że nas różni nas 13 lat służby to pikuś.

Wychodzi tu niezrozumienie przepisów-kier.ref.musi być ekspertem i oficerem p.o. musi spełnić ten warunek, a ekspert celny lub nawet st.ekspert wyżej wynagradzany/podstawowa/moze być mkc i rachmistrzem.St.kontr.celny i aspirant moze być st.ekspertem z pensją dyrektora IC .Z tej grupy mają wywodzić się naczelnicy i dyrektorzy a gdzie stopnie oficerski,gdzie kurs-paranoja czy celowe zaniżanie kryteriów.
 
Brawo , po prostu brawo uz niedługo w SC będzie nabór "z ulicy" od razu na stanowiska ekspert i wyżej. Nie mam nic przeciwko tym ludziom ale na Boga jaki to ekspert celny po roku i 5 miesiącach służby. Może są to wybitne jednostki, dobrze wykształcone ale przez rok nikt nie nabrał tyle zawodowego doświadczenia żeby być ekspertem w takiej dziedzinie jak cło (i akcyza). No chyba że to jest ekspert od jednej czymmości punktowanej na 6pkt i 100% czasochłonności.
 
tylko powiedz kto jest ekspertem, bo nie ludzie którzy siedzą przy odprawach oni są specjalistami a eksperci nie mają nic wspólnego z cłem no może wspólny mianownik to mundur
 
zatara nie przesadzaj ,rano piją kawkę,potem ploteczki co sie działo (kogo dzisiaj zamkneli itp),nastepnie godzinka lekkiej sorki bardzo ciężkiej pracy ,potem kawka i grzanie nóg w blokach startowych do wyjścia .......jeszcze raz powtarzam wartościowano ludzi a nie stanowiska
 
Back
Do góry