• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

KONKURS - najmłodszy ekspert celny

N

Nie zarejestrowany

Gość
Kto zna najmłodszego stażem funkcjonariusza, któremu "grozi" stanowisko eksperta celnego?

Ja wiem o osobie z 2 (słownie: dwu) letnim stażem... Zapraszam do obstawiania/typowania...
 
niech zgadnę... wewnętrzna, dochodzeniówka czy kontrola podmiotów?

ręce opadają..... Powiedzcie, że to głupi dowcip, pliiiissss!!!!
 
Nie, to qrwa nie dowcip

Tak samo jest w stolicy. MLodziez w jeden dzien awansowala o cztery stanowiska,na co my pracowalismy ponad 20 lat. A niektorzy nawet tego nie maja. Bandytyzm.
 
Dorohusk

Dorohusku po wartościowaniu będzie aż kilku ekspertów którym niedawno skrócono służbę przygotowawczą!!! ( mają też już na koncie awanse w stopniu !) A funkcjonariusze z wieloletnim stażem i doświadczeniem będą specjalistami. Ekspertem zostanie też osoba z kilkuletnim stażem wykonująca te same czynności co osoba z kilkunastoletnim stażem która zostanie specjalistą, choć dzięki swojej długoletniej pracy miała inspektora! Będą też ekspertami osoby które nie radzą sobie z interpretacją podstawowych przepisów (ale znają dobrze swoich przełożonych) a problemy za nich muszą rozwiązywać mało wartościowi według szefostwa przyszli doświadczeni specjaliści. Taki sposób wartościowania nasuwa tylko jedno na myśl!.... Ech... ale szkoda gadać, sami siebie zwartościowali sami sobie przyznali stanowiska, a reszcie rzucili ochłapy jak hienom by się trochę między sobą "poszarpały". Przecież statystyczne wyszło dobrze!!!
Zastanawiam się tylko nad tym czy ktoś może to jeszcze kiedyś zweryfikować? Czy będzie można pociągnąć do odpowiedzialności osoby które obecnie "przypisują ludziom stanowiska" - fikcyjne stanowiska, gdyż w rzeczywistości te czynności nieraz są wykonywane na innych stanowiskach ale przy wartościowaniu wychodziło trochę marnie więc jednemu stanowisku się odjęło drugiemu dodało, dopisało się jeszcze kilka punktów i ... wyszło . Tzn. czy nie zostały popełnione czyny karalne przez tzw komisje wartościujące.
Jak to możliwe że ciągle Ci sami ludzie dostają awanse, tych samych ludzi winduje się na wyższe stanowiska, tym samym ludziom tworzy się nowe odpowiedzialne stanowiska, tym samym daje się najwyższe nagrody?
 
krew zalewa, jak się coś takiego czyta.... ciekaw jestem komentarzy ludzi z granic z kilkunastoletnim stażem
Ehhh...

Zastanawia mnie jedno - ci, którzy pozwalają na taki brak szacunku dla stażu, doświadczenia, tolerując takie przypadki, nie myślą, że skoro dziś nie szanują de facto siebie, to nie będą mieli prawa żądać szacunku dla siebie w przyszłości, gdy wiatr historii zmiecie dzisiejszą władzę a oni wylądują na...dole???
Conajmniej brak instynktu samozachowawczego!
 
żeby stare kruki czasem się nie przejechały na młodych

Panie Kapica, jakiś komentarz do powyższych wpisów??
 
?

A jak możemy przyznać 1 miejsce?
Przecież ekspert w służbie przygotowawczej czy tylko, po skończonej to jakie ma wiadomości?
A jest ci u nas wysyp!!!
Kolejna parodia w SC po mianowaniach na stopnie.
 
A może śmieszny byłby konkurs na najstarszego stażem i stopniem w cle c3( po słusznej reformie JK i jego dworu ,,mł.specjalisty'' )?
Jak myślicie znalazłaby się osoba z 30-letnim stażem i stopniem inspektora ,czy nawet eksperta?
 
a to ciekawe

A może śmieszny byłby konkurs na najstarszego stażem i stopniem w cle c3( po słusznej reformie JK i jego dworu ,,mł.specjalisty'' )?
Jak myślicie znalazłaby się osoba z 30-letnim stażem i stopniem inspektora ,czy nawet eksperta?
a 25 lat i inspektor wygra? jest taki
 
a w Tarnowie , w Dozorze.... cud po prostu.................

Podwójne wartościowanie w Tarnowie! - ćwierkają krakowskie gołębie

Kogo kocham , kogo lubię,

tego po raz drugi zwartościuję ! ! ! !

Niedawno wcielony (i zwartościowany) z byłego UKS do SC- (bodajże w lipcu br) będzie zwartościowany po raz kolejny!
Tak się wykazał wiedzą celniczą i przychylnością ????????????? kierownictwu.
Będzie ekspertem.

Uczcie sie wszyscy pozostali.
 
Nie tylko u was

Na wschodzie niektóre panie nie mając starszego rachmistrza już robią kurs aspirancki i po nim zaraz do kadry kierowniczej. No cóż jak się d.... d.... zelowanemu to można wymagać - nie. A biedny dyr myśli że dobrze trafił - jednego zruciła i ciebie w d.. kopnie.
 
Nie rozdrabniaj tematów - czekamy na wystąpienie do FC Siwego

Nie rozdrabniaj tematów - czekamy na przekaz do FC Siwego i związku.
 
Najmłodszy ekpert...

Ściana wschodnia, IC w P.
Mój kolega - 5 lat służby, dotychczasowy m.k.c. - zwartościowany na eksperta!
Mnie również udało się załapać na ten "stołek". A to, że nas różni nas 13 lat służby to pikuś.
 
najmłodszy ?

Kto zna najmłodszego stażem funkcjonariusza, któremu "grozi" stanowisko eksperta celnego?

Ja wiem o osobie z 2 (słownie: dwu) letnim stażem... Zapraszam do obstawiania/typowania...

Podobno mam dostać młodszego eksperta (3 lata w służbie) - już się szykuję do przeniesienia na inne stanowisko - moje pewnie zajmie ktoś z was - z waszymi zarobkami (średnio 3.5 tys z dodatkami, stażowym itp) nie zyska nikt z c1, c2, c3 ze stażem np 15 letnim - no ale przynajmniej będzie miał satysfakcję, że młody nie dostanie podwyżki (jakieś 500 zł na rękę) - sprawiedliwości stanie się zadość...
 
Laweta - z OCDD

Tej "najmądrzejszej Dorohuska" dopisano zadania, których nawet nie wykonuje, aby podwyższyć jej stanowisko...cóż za obłuda i tchórzostwo jednocześnie ! widocznie lepiej być "podnóżkiem", niż "sprawiedliwie podejść do tamatu" ! gratulujemy Szanownej Komisji z OC ". Mam nadzieję, że potrafią teraz spojrzeć w lustro...i innym w oczy!
 
Back
Do góry