• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

konfidenci

G

Guest

Gość
sa u was w oddzialach konfidenci co podpieprzaja innych ze zlosci,czesto bez powodu,zeby samemu zapunktowac?
Chwd konfidentom.
 
Anonymous napisał:
sa u was w oddzialach konfidenci co podpieprzaja innych ze zlosci,czesto bez powodu,zeby samemu zapunktowac?
Chwd konfidentom.
Konfidenci są wszędzie, cały pic polega na tym, żeby byli na Ciebie za krótcy. Mnie mogą naskoczyć na pukiel.
 
Gorzej jak mowia nie prawde, tylko po to,aby z zawisci kogos uwalic.
Caly szkopul w tym, czy przelozony jest normalny.
 
to wina naszych przełozonych, że dają się manipulować ,często oni sami stwarzają ulgi dla donoszących! robią to przeważnie ci którzy nie znają się na pracy i szukają grupy ludzi którzy pozwolą im na wyniki w walce z czymś np.piciem w pracy!a prawda jest taka że przewaznie donoszą ci co piją!NASI KOCHANI SZEFOWIE WIęCEJ ROZUMU!!!!
 
Gefreiter napisał:
bo wiedza to jedno a dowody...
Ja nie jestem z ABW, CBŚ ani Policji. info się da a oni już zrobi swoje i "kumpel" poleci. Rozmawiać z kumplem nie ma po co wtedy będzie wiedział żę to ja go podwaliłem
 
Back
Do góry