• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Komunikat ZOZ ZZ Celnicy PL w sprawie podwyżek

@tosia w informacji przewodniczącego jest mowa o wypłacie, do końca października, podwyżki, która w innych izbach został wypłacona jeszcze w lipcu. O ostatniej części, tej która według najnowszej propozycji szefowej KAS ma wynosić 1,9%, nikt jeszcze z przedstawicieli żadnych ZZ w Rzeszowie z Dyrektorem nie rozmawiał.
Dziękuję za odpowiedź 😊
 
Czy odbyło się spotkanie z DIASem i jakie są ustalenia? Co z wypłatą premii? Jaka byłaby to kwota?
 
@bolo1999 wstyd, jak mawiała moja babcia, to kraść. Najbardziej bawią mnie komentarza o mnie mówione do mnie i próby połączenia z konkretnymi nazwiskami.
Szkoda, że Twojego zdania nie podziela MF i jego "wielbicielka"...jawnie okradając swoich podwładnych, wmawiając im jednocześnie,
że to w ramach walki z COVID, dla dobra "państwa", w imię "solidarności" i ogólnie dla dobra wszystkich....
z wyłączeniem oczywiście adresatów tych dyrdymałów.:mad:
Krótka piłka, jeżeli "tak bardzo uwielbisz to forum", to może przedstaw Swoją opinię na temat FORUM S, w odniesieniu oczywiście
do tematów podobnych do poruszanych "tutaj", ewentualnie możesz również "wyrazić" pogląd na "aktywność" ....S i "Komitetu",
myślę, że większość forumowiczów na to czeka, no i tu możesz "jawnie" przekazać co Cię uwiera....Czekamy.(y)
 
Kłamczuszek..

W sierpniu pisałeś to samo...

Ale we wrześniu już nie:

@bolo1999 ja wiem, ale to co wiem zachowam dla siebie. Nie mam obowiązku nikogo informować. Tak, zapisałem się do ZZ. A coś takiego jak urlop to znasz?



Wstyd....
"
Bolo, mamy październik. Mały w sierpniu nie należał do żadnego ZZ, we wrześniu się zapisał, a w październiku wypisał. I gra gitara:)
 
Szkoda, że Twojego zdania nie podziela MF i jego "wielbicielka"...jawnie okradając swoich podwładnych, wmawiając im jednocześnie,
że to w ramach walki z COVID, dla dobra "państwa", w imię "solidarności" i ogólnie dla dobra wszystkich....
z wyłączeniem oczywiście adresatów tych dyrdymałów.:mad:
Krótka piłka, jeżeli "tak bardzo uwielbisz to forum", to może przedstaw Swoją opinię na temat FORUM S, w odniesieniu oczywiście
do tematów podobnych do poruszanych "tutaj", ewentualnie możesz również "wyrazić" pogląd na "aktywność" ....S i "Komitetu",
myślę, że większość forumowiczów na to czeka, no i tu możesz "jawnie" przekazać co Cię uwiera....Czekamy.(y)
@stefan, trochę się wstrzymaj, i daj czas na odpowiedź,
p.s. post NIE był adresowany do ciebie tylko do MAŁEGO ,,,,no i do niektórych "większość", jesteś w mniejszości to ....cierpliwościo_O
 
Back
Do góry