• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

KOALICJA PIS-SAMOOBRONA-LPR już faktem

Koalicja może oznaczać zwolnienie byłych tajnych współpracowników służb i urzędu bezpieczeństwa, milicjantów z uprawnieniami emerytalnymi, zomowców i pijaków.
Czyli to co palnął gdzieś na uczelni jakiś czas temu Ludwik Dorn.
 
Tak ma rację Wit i Ludwik. powiem więcej, teraz to jedynym kryterium przyjecia do słuzby celnej powinien byc wyrok skazujący.
 
slawomir.siwy napisał:
Czy widzisz różnicę pomiędzy naszym listem a pismami do MF wysyłanymi przez nasze centrale związkowe? Czy w naszym liście jest zawarta krytyka planów MF?
Powiedz mi po co miałby być jeszcze w nim zawarty bezpośredni atak personalny na SSC?
No i to tyle w tej sprawie. Tym właśnie różnimy się od central związkowych.
Zgadza się, jest różnica. Masz rację. Ja również jestem zwolennikiem wyważonych ocen. Zwłaszcza w dyskusji na takim forum.
 
anonimowy napisał:
A nie zauważyliście drodzy koledzy, że to nie MY ale PODATNICY tę kasę do budzetu dają? I jeszcze musza nam płacić za to, że od nich ją przyjmujemy. Nie wydaje mi się żebyśmy generowali jakiekolwiek dochody :(
Darmo może nie jemy... ale z punktu widzenia rozwoju społeczeństwa, wkład nasz jest mocno umowny
Mam pytanie do anonimowy: Ty jestes kolego celnikiem???? Jezeli TAK, to jestem ciekaw w jakiej Izbie pracujesz i na jakim stanowisku, mam nadzieje, ze nie w mojej. :D :D Z takim podejsciem powinienes pracowac w rzadzie, tam potrzebuja ludzi z podejsciem typu CELNICY SA NIE POTRZEBNI W TYM KRAJU. A tak informacyjnie to okolo 30% budzetu pochodzi z tego co odprowadza SC. Ty natomiast piszesz ..."Nie wydaje mi się żebyśmy generowali jakiekolwiek dochody"... Masz zajefajne podejscie do naszej pracy.
 
Back
Do góry