• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

klaudiusz

N

Nie zarejestrowany

Gość
wieczorem 12.12.2009 zginał tragicznie nasz kolega Klaudiusz Ciupa funkcionariusz ic warszawa ostatnio w MF.Cześć Jego Pamięci !
 
Strasznie jest kruche nasze życie,pamiętam Klaudiusza, pracował w UC III Port Lotniczy w Warszawie,pamiętam Jego tatę,bardzo fajni ludzie,szkoda, że w tak młodym wieku odchodzi się z tego świata,szkoda...Wielu naszych kolegów,tak i Klaudiusz zostanie w mojej pamięci.
 
Spoglądam w niebo, witam nadchodzący dzień,
W którym ostatnie śniegi stopniały.
Spoglądam w dal, lecz widzę tylko cień,
Bo wiatry smutne wspomnienia przywiały.

Spoglądam na różne przedmioty okryte przez kurz
Z nimi właśnie wiążą się wspomnienia.
Spoglądam na zdjęcia, tamtych osób nie ma już,
Czemu tak późno wszystko się docenia?
 
o kurde :( miałem okazje go poznać jak przyjechał w rok temu na "wspomożenie" do Dorohuska, rzeczywiście bardzo sympatyczny facet
 
xxl

był prawym człowiekiem o niezwykłej wrażliwości/niewielu takich po ziemi chodzi/ i nie wytrzymał tego całego zła co go otaczało a w pracy szczególnie
 
Znałem Klaudiusza z kursu z 2001 roku, potem widziałem go kilka razy, był to miły i bardzo uczynny chłopak. Mieszkałem z nim na jednym osiedlu ale nie znaliśmy się wcześniej, może różnica wieku. Cholernie przykra sprawa.
Kuba
 
Back
Do góry