• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

kiedy mundurówka???

A

arnold

Gość
Cześć wszystkim!!! Dajcie znać czy już płacili w Polsce mundurówkę????
WKatowicach nie płacili. Jeśli ktoś wie to niech napisze kiedy zapłacą bo już jest 5 maja a ja jak zwykle nie mam już kasiory na życie :oops: :lol: :cry: :wink: :cry: :cry: Dz. pozdrawiam Wszystkich
 
Panie Dyrektorze z Katowic, miało być lepiej, za poprzedników wypłacali gdzieś koło lutego, marca. Miało być lepiej, a tu co? A może za wiele czasu poświęca Pan na rozgrywki personalne i przenoszenie Urzędów na wieś (bliżej miejsca zamieszkania, może jakaś synekura na przyszłość?) niż na swoje obowiązki?? My nie zarabiamy tyle co Pan i czasem nam do 1-szego brakuje......
 
W Przemyślu nie ma żadnych mundurówek. Dostali pewnie biedaki z Izby choć wszyscy mają dodatkowo nowy mundur (oni mało zarabiają-zwykły kontroler zarabia więcej w Izbie niż na Oddziałach). Ma być szytych około 100 mundurów( tylko dla kogo?).
Wkurza mnie złodziejskie podejście ludzi pracujących w Izbie....
 
Lecz się chłopie póki czas....., a złodziei szukaj na Oddziałach np. w Medyce
 
Leczyć się nie muszę i nie potrzebuje. Ze swoim chamskim zachowaniem zapdnij się pod ziemie.
Czyż nie jest tak że ludzie w IC więcej zarabiają od ludzi na innych Oddziałach (przy tym samym stopniu) i mają większe nagrody......
Podobnie jest z mundurówkami......nic dodać nic ująć.....

Jeżeli tak nie jest to "pierwszy rzuć kamień....."
 
Ostatnio przeprowadziłem rozmowę z jednym funkcyjnym. Na pytanie jakie dyrektor prowadzi postępowania związane z terminami, jakiemiś czynnościami to nie był w stanie mi powiedzieć. Facet na stanowisku dyrektora izby celnej siedzi w swoim chlewiku, ma sekretariat 3,4 zastępców co też siedzą w swoich kanciapach i na dobrą sprawę jeden z drugiego w całym kraju ściągają decyzje (tak to nazywają) organizacyjne, personalne. Od tych decyzji oczywiście nie ma odwołania. Ta grupa w naszej służbie to klasyczni złodzieje czasu. Najgorsze jest to, że najczęściej bez kwalifikacji, wiedzy a pazerne przy tym korycie ,że aż strach. No ale jak potrafią się zjednoczyć w obronie koryta. Gdy ktoś chce coś zmienić dla zwykłego funkcjonariusza podejmującego faktyczne decyzje to mają odpowiedź, że powinni się cieszyć , że w tych trudnych czasach mają robotę. Pogonić te bolszewicką hołotę z wężykami na czapkach i wężami w kieszeni. Klasyczni złodzieje czasu w izbach i ministerstwie.
 
Tu wypłacili i tam też a w Katowicach jak zwykle kasa pewnie leży do poniedziałku na czyimś weekendowym koncie :oops:
 
a ja zapytam odwrotnie niż mój poprzednik: CZY CI KTÓRZY NIE DOSTALI NIC (MUNDURY I INNE WYPOSAŻENIE - A OCZYWIŚCIE OKRES UŻYTKOWANIA SIĘ SKOŃCZYŁ) KIEDY DOSTANĄ JAKĄŚ MUNDURÓWKĘ - PRZYNAJMNIEJ W IC PRZEMYŚL??
 
Back
Do góry