• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Kiedy będzie trzynastka????

F

franek

Gość
:?: :?: :?: Podobno w innych Izbach już płacili.o co chodzi znów u nas???? Jestem pod krska i kasy nie mam na życie , kurna może ktoś coś wie więcej na ten temat>>>>>
 
oto cytat z ic szczecin:

Nie uzyskałem informacji od Dyrektora - bo Dyro zajmuje się jedynie sprawami, które bezpośrednio uderzają w Niego - tłumaczy się jak "małe dziecko przed rodzicami" . Ale każdy wie , że tylko winni się tłumaczą... !!! Ze sprawdzonego źródła uzyskałem info , że 13 - tki zostały przelane na nasze konta w dniu dzisiejszym. Życzę przyjemnego weekendu.

W naszej izbie jak zwykle pinoczet sobie nie radzi.
 
Ooo zdziwił byś się koniku. Liczył i liczy doskonale. Tylko na niego nie ma co liczyć. 8)
 
We Wrocku jest identyczna sytuacja- bedą płacic w okolicach 20 marca

Tax nie siej propagandy bo wrocław ma już trzynastkę na kontach. Tylko piniczoet w katowickiej izbie zawsze z niczym sobie nie radzi. Odkąd bidul został osierocony przez janusza to jest jak dziecko we mgle. Zagubiony i nieporadny. Skandal niesłychany, żeby nie zdążyć przygotowac trznastki do wypłaty. Co oni tam robią.
 
Drogi Koniu. Jesteś chyba przewrazliwiony. To, ze miałem informacje, że Wrocław tez nie ma 13 (choc dziś czytam na ogólnym forum,że jednak dostali), nie oznacza "siania propagandy".
Polecam link do dyskusji.
http://www.celnicy.pl/viewtopic.php?t=1382
Jak widac nie dostali jeszcze w Białymstoku, Trojmiescie, Opolu no i u nas. To stan faktyczny, nie propaganda, i w żaden sposób nie opisuje (pozytywnie/negatywnie) tego jak sobie radzi/nie radzi nasz pinochet.
 
Back
Do góry