• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

KIedy 13-stki?

Do nowicjusza -jedź na testy dla nowicjuszy i zdaj go ze stanowienia prawa a w szczególności z praw nabytych, a później zabierz ponownie głos na forum.
 
Dobre rady zawsze w cenie:p

jednak nie przywiazywałbym sie tak bardzo do praw nabytych , zyjemy w dzikim kraju i to co jest nabyte dzis jutro moze byc historią , to oczewiscie czarny scenariusz, ale w swoim czasie dudniło na forach i w mediach że sa plany aby 13-pensje w budzetówce potraktowac jako nagrode roczna za "wybitne osiagniecia",
 
Dobre rady zawsze w cenie:p

jednak nie przywiazywałbym sie tak bardzo do praw nabytych , zyjemy w dzikim kraju i to co jest nabyte dzis jutro moze byc historią , to oczewiscie czarny scenariusz, ale w swoim czasie dudniło na forach i w mediach że sa plany aby 13-pensje w budzetówce potraktowac jako nagrode roczna za "wybitne osiagniecia",
No więc tak to się jakoś składa, że my nie mamy 13 pensji, tylko nagrodę roczną. Od zawsze.
 
A ja słyszałem, że termin został przesunięty na 21-go. (I nie jest to chyba ostatnie słowo)
 
a podobno 13-stki sa nie do ruszenia ?????

niebezpiecznie jest wierzyc ze cos trwa wiecznie :)

dzis w tvn CNBC mówili ze sa realne plany co do zmiany zasad wypłaty 13 pensji w budżetówce, czyli cos wisi w powietrzu
 
dziś uzyskałam wiarygodną informację od służb pokrewnych, że od przyszłego roku nie będzie ich na 100% - np Policja otrzymała już pisma w tej sprawie - ale tam związków się boją - bo 15 lat działa na wyobraźnię przełożonych.
 
Tracą płynność finansową czy grunt pod nogami?

Jeszcze parę dni, w wszyscy zwrócą się przeciwko tej władzy. "Ministerstwo Finansów opóźnia wypłatę tzw. trzynastek dla pracowników skarbówki (od urzędów skarbowych przez izby po urzędy kontroli skarbowej). Takiej sytuacji nie było nigdy - informuje "Rzeczpospolita"." http://janpinski.nowyekran.pl/post/52487,rzad-tuska-traci-plynnosc-finansowa
 
co z trzynastki - jak szef blokuje wypłate 13-stek lub ma jakieś inne widzi mi się na ten temat -- to ja jutro np. po co mam isć do pracy i się starać by wszystko było ok. mi też się nie chce i mam swoje widzi mi się.
 
Back
Do góry