• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Katowicki problem - problem ze związkami

Co w tym zlego że Bułka, Kotkowska występują? Jak lewica doszła do władzy to zablokowała budowe ic katowice.:D Moze Bułka z Kotkowską zablokowali:D Nie pleć bzdur wyssanych z palca. Jak to pieknie można wszystko wytłumaczyć. :DZnajomych Posłów i Senatorów na śląsku i w Katowicach było wielu. Poszukaj na tym forum jak wielu posłow i senatorów oprócz w/w z innych opcji politycznych zabierało głos w sprawie służby celnej. Trzeba było tylko chcieć, a nie czekac na manne z nieba.
 
Ostatnia edycja:
do Kangura

Idąc twoim tropem myślenia UC można zorganizować choćby w Chybiu, bo tam są najniższe koszty czy inne atuty. Chyba zwariowałeś!?
Cieszyn to nie to samo co B-Biała. UC jest w Bielsku i tak jest naturalnie, bo to największy ośrodek przemysłowy w okolicy - nie Chybie, Czechowice-Dziedzice czy Cieszyn.

PS Polityka nie ma tu nic do rzeczy.
 
Daj spokój Kangur , Waleriana wie , wie i jeszcze raz wie co wie / to co chce wiedzieć czyli nic.
Inwestycja nie ruszyła bo skutecznie ją blokowano , zapytaj byłego dyrektora IC Cieszyn/ obecnie emeryta/ , zapytaj osoby które co jakiś czas jeździły go GUCu a potem do MF z koleżeńskimi wizytami / niektórzy pracują do dzis w ic / , wreszcie zapytaj kto optoweł za likwidacją jednej z izb wskazując oczywiście ic katowice do likwidacji.
Jedno co jest prawdą to , to że jeden z eksów źle się wypowiedział o kolegach /kach/ z południa.
Waleriano kąsasz wszystkich dookoła pomimo tego że tobie jest dobrze , czyzby obiecano Ci w tym chałupowskim desańcie lepszą pozycję ?
Jeszcze jedno do J_a_ka oczywiscie ze UC winnien być w BB , długo by opowiedać jakie podchody robiono by tak nie było /i to nie w Katowicach/
 
Idąc twoim tropem myślenia UC można zorganizować choćby w Chybiu, bo tam są najniższe koszty czy inne atuty. Chyba zwariowałeś!?
Cieszyn to nie to samo co B-Biała. UC jest w Bielsku i tak jest naturalnie, bo to największy ośrodek przemysłowy w okolicy - nie Chybie, Czechowice-Dziedzice czy Cieszyn.

PS Polityka nie ma tu nic do rzeczy.
Nie zrozumiałeś całkiem mojej wypowiedzi. Ja mówię, że tak robiono, by mieć taką argumentację. I że to były wielkie ambicje małych ludzi. Oczywiście, że naturalne jest, że UC ma być w BB, a IC w Katowicach. Inaczej byłoby to chore. A to jakie metody stosowano pokazał Ci Asterix.
 
do Asterix-a

Wiem, że merytoryczna dyskusja z Walerianą nie ma sensu, ale Ten Pan mąci ludziom w głowach, podaje zmanipulowane i nieprawdziwe informacje, a najbardziej Go boli, że ktoś ma dużo wiedzy o zdarzeniach i je na tym forum przekazuje. Widać prawda jest niezbyt wygodna, więc w/g starej zasady najlepszą obroną jest atak. Szkoda tylko, że ja odczytuję w tym gorliwy neofityzm, z pluciem w gniazdo, z którego się wyszło. A to mi się nie podoba.
 
Back
Do góry