• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Jestem pierwszy tutaj!!!

Gratulacje

Gratuluję palmy pierwszeństwa. Na razie nic specjalnego się nie dzieje ale warto rzucić okiem na Opole. Tam zaczęła się już delikatna jazda.
 
pozdrowienia

Jazda zaczęła się również w IC Katowice. Serdeczne pozdrowienia dla Białej Podlaskiej, Opola i reszty
 
Anonymous napisał:
Rozpierdzielił Cieszyn. Teraz odwiedza Was. Dalej wierzcie ze ostaniecie :)

:twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil:

Dalej kolo !!! Wal dalej takie pierduły i rozsiewaj ploty , jak by więcej problemów nie było (juz tacy narobili wiele zamieszania < np. przy grudniowych nagrodach , że niby miało ich nie być, a tu na złość - jednak były) - to na pewno ktoś cię usłyszy i nad tym w końcu pomyśli.
Ludzie - przestańcie w końcu pie..ić farmazony i rozsiewać ploty , a zróbcie coś (widać było ile osób latem pojechało na pikietę pod MF, ale gadać to każdy potrafi - zgodnie z powiedzonkiem Ferdka Kiepskiego: tak to by każen jeden chciał - panie!! Ale robić ni ma komu!!!!).

A żeby nie było - to wcale nie jestem kolegą, przyjacielem, kochankiem, zwolennikiem, przydupasem itp. itd. nowego dyrektora, po prostu nie lubię plotkarstwa, tworzenia legend, głupoty i pieniactwa.

Pozdrówka dla wszystkich f.celnych, akcyzowców, ze wschodu, z zachodu, z północy i spod czecho - slowensko oraz ze środka!!!
A szczególne pozdrówka dla POLISH CUSTOM GIRLS!!!
 
Koles co ty pieprzysz?

A kto był likwidatorem IC w Cieszynie ??? Kto odpowiadał za sposób w jaki ludzie tam pracujący zostali potraktowani???? Kto wykonywał GORLIWIE wszelkie polecenia byłego SSC zmierzajace do zaorania Izby w tradycjami w której pracowałop niemal 1200 osób. Zatem Przydupasie Pana Dyrektora.. prosze nie zakłamywac historii. PAMIĘTAMY!!!
 
do MAYHEM with (no) mercy

Żyjesz czy marzysz o sprawiedliwościi? MAYHEM with (no) mercy? Ma racje ten kto Ci chłopie mowi o faktach , bo Dyr ten likwidował Cieszyn i jest faktycznie gorliwym wykonawca polecen.....dla dobra systemy , nie ludzi. Aby nikogo tu nie krzywdzic , jest wielkim dyplomata, ale swoje jak trzeba zrobi!...........Powodzenia i pozdrowienia :shock:
 
Anonymous napisał:
Koles co ty pieprzysz?
..... Zatem Przydupasie Pana Dyrektora.....

Czytaj uważnie!!!! :shock:
Poza tym trochę kultury!!!! :idea: :idea: :idea:
A pana dyrektora nawet nie znam. :wink:

I jeszcze coś: "nolite iudicare, ut non iudicemini". :idea:
 
Anonymous napisał:
Koles co ty pieprzysz?
..... Zatem Przydupasie Pana Dyrektora.....

Czytaj uważnie!!!! :shock:
Poza tym trochę kultury!!!! :idea: :idea: :idea:
A pana dyrektora nawet nie znam. :wink:

I jeszcze coś: "nolite iudicare, ut non iudicemini". :idea:
 
Re: do MAYHEM with (no) mercy

Anonymous napisał:
Żyjesz czy marzysz o sprawiedliwościi? MAYHEM with (no) mercy? Ma racje ten kto Ci chłopie mowi o faktach , bo Dyr ten likwidował Cieszyn i jest faktycznie gorliwym wykonawca polecen.....dla dobra systemy , nie ludzi. Aby nikogo tu nie krzywdzic , jest wielkim dyplomata, ale swoje jak trzeba zrobi!...........Powodzenia i pozdrowienia :shock:


Nie chce nikogo bronić, nie chcę mówić jak było w Cieszynie (alokowani z dawnej IC Cieszyn też mówią na ten temat różnie - więc nie chcę opowiadać sie po niczyjej stronie i bronic argumentów żadnej ze stron).
Marzycielem też nie jestem - trochę doświadczeń już mam za sobą.
Chodzi mi tylko o to, że za dużo u nas spekulacji, plotek, dyskusji , które nic nie dają, kłótni między funkcjonariuszami, funkcjonariuszmi i akcyzowcami, i ze skarbówką. Nic to nie dało i nic dobrego nie przyniesie dla nas jako SC. Wykonujemy posłusznie wszystkie "rozkazy", narzekamy , ale tylko anonimowo. Jesteśmy podzieleni i każdy dba tylko o swoje
4-ry litery. Umiemy tylko szeptać, plotkować i co z tego? Aby tylko odwalić swoje kilka godzin i reszta nie interesuje -spychologia , brak solidarności i do tego jeden na drugiego "patrzy wilkiem" i obgaduje.
Wspomnę jeszcze raz letnią pikietę pod MF - ilu nas przyjechało? 200 - 300? Jakie to zrobiło wrażenie na ministerialnych urzędaskach, wiceministrach itd. , na prasie, tv - niewielkie. Kilka osób pokrzyczało, dali petycję, pochodzili i co z tego. Jak by było nas 2000 - 3000 - to może wtedy ktoś chciał by gadać, może media nawet lepiej to odebrały i z zainteresowaniem. Ale najlepiej powiedzieć sobie - ja tam niebędę się wychylał, niech to robią inni - może coś się uda - nie mam chęci - a co to da, że pojadę. Tak myśli większość i tak robi - oportunizm i konformizm - spychologia, itd.
Powie ktoś, że nie mógł pojrchać ...bo ..... Dobra wszyscy może i nie mogli , ktoś przeciez musiał pracować, ale czy 15000 funkcjonariuszy i akcyzowców musiało koniecznie pracować - nie wydaje mi się. Jest coś takiego jak urlop na żądanie - owszem wszyscy nie mogli go dostać, ale ilu wzięło? Ile osób miało wolne (szczególnie ci co pracują na zmianach)?
Była możliwość wynajęcia autokarów na koszt związków - aby nie narażać nikogo na koszty własne dojazdu.
Zresztą - szkoda pisać.... :cry:
Ja już nie wierze w SC - po części sami zasłużyliśmy na ten los (może nie wszyscy - nie można uogólniać i robić odpowiedzialności zbiorowej) - może przynajmniej teraz - gdy sytuacja jest nieciekawa - zamiast mielić językami - ale tylko anonimowo - coś w końcu zrobimy.

Pozdrawiam wszystkich. Moze ktoś z osób, które to przeczytaja trochę przyzna mi racji, może urządzi sobie krwawa jatkę na moich słowach - ale przecież ma do tego prawo - tak jak ja do wyrazania swoich poglądów i opinii. Do nikogo nie żywię urazy i co złego to nie ja. I to był mój ostatni post na ten temat.
Jeszcze raz pozdrówka dla wszystkich ( no oczywiście dla pań - całuski) :lol:
 
żeby nie było wątpliwości (bo zapomniałem sie podpisać) - ja to napisałem:
Nie chce nikogo bronić, nie chcę mówić jak było w Cieszynie (alokowani z dawnej IC Cieszyn też mówią na ten temat różnie - więc nie chcę opowiadać sie po niczyjej stronie i bronic argumentów żadnej ze stron).
Marzycielem też nie jestem - trochę doświadczeń już mam za sobą.
Chodzi mi tylko o to, że za dużo u nas....


Mayhem (this is the end....)
 
To prawdziwy głos rozsądku Mayhem :!: :!: Jestem z tobą
czyli jest nas dwóch
Mam nadzieje ze niedługo bedzie nas więcej
Pozdrowienia dla ciebie
 
dzieja sie teraz sprawy na tyle powazne , ze i my powinnismy zachowywac sie powaznie i zdroworozsadkowo podejsc do tego co z nami chca zrobic. Sami widzicie ze dzieje sie bardzo zle jesli wejdzie opcja zerowa to kazdy bedzie zagrozony utrata pracy - bo Gilowska zrobi to co chce zrobic. Pomyslcie nad tym.
 
ej! co zwami?

Ludzie, wrzućcie na luz! Skąd tyle jadu? Na mające nastąpic zmiany nic nie poradzimy. Miejmy tylko nadzieję, że nie będzie gorzej!
 
Back
Do góry