• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Jest Taki IAS

Pewnie można mnożyć przykłady podobieństw do innych iasów, ważne jest tylko utrzymanie stołków nic więcej. Struktura okrzepła, wyższa kadra ugruntowała swoją pozycję, a doły nie mają nic do gadania. Czego się nie zrobi dla kariery i pieniędzy.
Ruki pa szwam!
 
Ach ci niedobrzy byli celnicy i ci poniżeni skarbowcy...

A co to ma wspólnego z zarzutami, czy to byli celnicy, biali czy grubi?

Żenua...
Owszem, nie ma znaczenia czy to byli celnicy.
Jednak w ten sposób, treść precyzuje osoby bardzo konkretnie ...
 
Mnie osobiście zainteresował fragment, iż dyrektor do polityki kadrowej podchodził cyt. "dyrektor na zgłaszane problemy i planowane odejścia na emeryturę odpowiadał, że nie wierzy, iż ludzie będą odchodzić na emeryturę, bo im się to nie będzie opłacać"
Patrząc teraz na odejścia śmiem stwierdzić, że się dyrektor grubo pomylił, i ręka wylądowała w nocniku.
Coś w tym donosie musi być prawdy ponieważ ludzie jednak odchodzą na emkę i to w dużej ilości.
 
Witam, nie martwi mnie sytuacja diasa, wiadomo, z której izby i osób, które sobie dobrał. Martwi mnie, że styropian próbuje za wszelką cene dzielić cywili, celników i ucywilnionych. Ludzie rezygnują z członkostwa w styropianie i trzeba obrzucić błotem tych złych celników, aby do nich się nie przyłączyli. Dla mnie żałosne. Nie odnoszę się do rzekomych faktów. Nie mój problem. Śmieszne jest nazywanie tego anonimem. To starannie skonstruowane pismo próbujące dyskredytować przy okazji celników. Ludzie ze Śląska wiedzą, kto takie pisma obrzucające fekaliami konstruuje. Oczywiście, nieprawidłowościami niech zajmą się właściwe organy i tyle.
 
Krótka historia solidarności po '89

1592573694963.png
 
Back
Do góry