• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Jakie forum takie związki

A

Asterix

Gość
Dwa razy napisałem posta w temacie dialog z ssc , oby dwa widocznie nie pasowały do linii zz celnicy .pl bo oba zostały usunięte pomimo iz nie złamałem regulaminu forum.
Taka jest niestety prawda o nowy zwiazku , przykro ale taka jest prawda.
 
A co napisałeś, zaprezentuj tutaj, może któryś moderator usunął kierujac sie wytycznymi, aby trzymać tam większy porządek.
Napisz jeszcze raz i ja zamieszczę w dziale z SSC
 
To jest bez znaczenia , wystarczy spojrzeć na niektóre wpisy które nie sa w temacie a tam sie znajduja
 
Zachowujesz się Asterix jak rozżalony członek innych związków SC. Daj spokój przecież to już wasz koniec :twisted:
 
Trafiłeś Max jak kulą w płot , nigdy nie byłem i niejestem i nie będe w żadnym zwiazku zawodowym , po prostu lubię uczciwość i tyle , a czy to jest koniec któregos ze zz to jest mi to obojętne , dla mnie czym mniej zz tym lepiej bo jak widze to każdy dba tylko o swój czubek nosa.
 
Z tym czubkiem nosa to masz rację , ale właściwie to czego się spodziewałeś? Związki zawsze były po to by zapewnić swoim ciepłe posadki. Mam jednak nadzieję , że nowy związek będzie inny , dzięki temu forum ma przynajmniej dobrą komunikację. Zgadza się , że niektóre posty są usuwane, ale taka robota admina. Moje też były usuwane ( chyba dwa) ale nie robię z tego problemu. W ferworze dyskusji często na szybko piszemy nie na temat , żeby nie powiedzieć "od rzeczy". Pozdrawiam i życzę wytrwałości.
 
Z działu pt."Dialog z SSC" zostaną skopiowane do poczekalni kolejne posty, co oznacza ich tymczasowe wykasowanie.
Na pewno podniesie się larrum o cenzurze, ale trudno.
 
Back
Do góry