• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

jak pomóc korczowej?

N

Nie zarejestrowany

Gość
Może ktoś ma mądrą koncepcję,nasi mądralińscy nie dają rady to już chyba wszyscy zauważyli.
 
,wystapic z zapytanem ,do ABW I Cbś, o dokumentacje ,kto i od kiedy i dlaczego jest tajnym współpracownikiem,za co został zwerbany.bo w Medyce wiedza ,dlaczego Zjczyk pszedł na współpracę ,jak klękał przed motorkami i błagał ich o potwierdzenie jego wersji przed ABW jak szli od szlabanu po niego.DLACZEGO dali rozwinąć się tam przestępstwu i sami w nim uczestnicza dając im kolejne szanse rozwoju .Zamknąć tych oficerów ,oraz f-szy z Korczowej ....
 
Przestańmy się obijać i weźmy się do roboty wszyscy razem to sytuacja sama się rozwiąże.
 
Wygląda to wszystko dziwnie,przychodzi szef i daje polecenie,za godzinę przychodzi zastępca i każe coś całkiem innego a po 15g kierownik zmiany każe znowu coś zupełnie innego.Nie wiadomo kogo słuchać,starzy celni się śmieją a młodzi nie wiedzą co mają robić.Przecież szef i zastępca dojeżdzają z jednego miasta razem to nie mogą się dogadać i trzymać się jednej wersji,to trudno wytrzymać.Powinien rządzić szef a rządzą oboje i to w odmienny sposób.
 
Wygląda to wszystko dziwnie,przychodzi szef i daje polecenie,za godzinę przychodzi zastępca i każe coś całkiem innego a po 15g kierownik zmiany każe znowu coś zupełnie innego.Nie wiadomo kogo słuchać,starzy celni się śmieją a młodzi nie wiedzą co mają robić.Przecież szef i zastępca dojeżdzają z jednego miasta razem to nie mogą się dogadać i trzymać się jednej wersji,to trudno wytrzymać.Powinien rządzić szef a rządzą oboje i to w odmienny sposób.


trzeba czytać polecenia naczelnika i stosować się do nich a jak ktoś każe robić inaczej to przypomnieć temu komuś o treści polecenia i kto go wydał
 
kowalczyk modyfikuje polecenia naczelnika a,że jeden i drugi to pajace to może wam ciężko znaleźc źródło posłuchu,słuchajcie się bartka,każdy z was ma mgr i ambicję,rozumiem trudności,dwóch tumanów przekonuję was do kwestii które wam trudno zrozumieć,na studiach nie uczą błazenady
 
bo błazenada to nich wrodzona ,to jest tak jak z klasa człowiek się z niąrodzi i ją ma ,lub rodzi się błaznem i nim umiera.nie wiadomo co robiłby,zawsze nim będzie.Korczowa ma "Zezowate szczeście"mając takiego unijnego experta od wszystkiego ,czytaj.od niczego.....Ksiądz pobłogosławił ,na chwałe decezji ,zapomniał sprawdzić IQ,które jest widoczne gołym okiem IQ<0.Tu się kłania nawet nie podstawówka ,tylko przedszkole.Kończ waść wstydu nie rób....
 
bo błazenada to nich wrodzona ,to jest tak jak z klasa człowiek się z niąrodzi i ją ma ,lub rodzi się błaznem i nim umiera.nie wiadomo co robiłby,zawsze nim będzie.Korczowa ma "Zezowate szczeście"mając takiego unijnego experta od wszystkiego ,czytaj.od niczego.....Ksiądz pobłogosławił ,na chwałe decezji ,zapomniał sprawdzić IQ,które jest widoczne gołym okiem IQ<0.Tu się kłania nawet nie podstawówka ,tylko przedszkole.Kończ waść wstydu nie rób....

Jak chcesz coś napisać i starasz się robić to wg zasad ortograficznych to i tak wyjdzie Twoje niedouczenie w szkole podstawowej. Rozumiem, można nie znać ortografii ale czy wtedy warto pisać posty? Ciekawe jak napisałeś prace magisterską? AAA już wiem , Ty ją po prostu kupiłeś. Żal.pl ( Jak dalej nie wiesz o co chodzi to podpowiem: znaki przystankowe obok spójnika "lub" to skutek n i e d o u c z e n i a)
 
a czy pan w okularach to może wydawać polecenia?prowadzący sekcję w oddziale nie może polecać słownie i pisemnie, czy może się myle?
 
Jak chcesz coś napisać i starasz się robić to wg zasad ortograficznych {,} to i tak wyjdzie Twoje niedouczenie w szkole podstawowej. Rozumiem, można nie znać ortografii {,} ale czy wtedy warto pisać posty? Ciekawe jak napisałeś prace magisterską? AAA już wiem , Ty ją po prostu kupiłeś. Żal.pl ( Jak dalej nie wiesz o co chodzi {,} to podpowiem: znaki przystankowe obok spójnika "lub" {,} to skutek n i e d o u c z e n i a)


A ja przyznaję, że z "polaka" miałem raczej oceny mierne, lecz ŻADEN z "psorów" nie próbował mi "zamykać gęby"! Powtarzali - "Pisz ! Pisz jak najwięcej !!!"
Ale oni raczej błędów nie popełniali ...
 
korczowa idzie złą drogą,konflikty,wielowładztwo i ciągle zmienne wizje szefa,zastraszanie młodych,magazynierów zmianowych doprowadziło do zwolnień lekarskich i braku wyników,jak szef nie ma autorytetu i chociaż minimalnej sympatii podległych f-szy,to efekty pracy będą mizerne a pisząc dosadniej nie będzie ich wcale
 
Jak chcesz coś napisać i starasz się robić to wg zasad ortograficznych to i tak wyjdzie Twoje niedouczenie w szkole podstawowej. Rozumiem, można nie znać ortografii ale czy wtedy warto pisać posty? Ciekawe jak napisałeś prace magisterską? AAA już wiem , Ty ją po prostu kupiłeś. Żal.pl ( Jak dalej nie wiesz o co chodzi to podpowiem: znaki przystankowe obok spójnika "lub" .Nie masz o czym pisac to piszesz o interpunkcjach,cat ma racj,problem nie leży bynajmniej w interpunkcajch tylko w odwiecznych kompelksach władzy lubaczowsko-jarosławskiej ,brakiem autoryteu u podwałdnych ,bo są nastanowiskach kierowników zmian ,p.o.kierowników zmian ,exerta i ,które mją okrone braki intelektualne ,merytoryczne i miotaja się co tu zrobic na kogo donieść,żeby tylko przykryć swoje winy.Po pierwsze żeby zostać kierownikiem zmiany i expertem czy kierownikiem oc powinny być przeprowadzonr badania psychologiczne ,czy ta osoba się nadaje na stanowisko ,zapewniam ,że 99,99% nie nadaje się.Jeden nie rusza się z domu bez psychotropów ,nikt nie nadąża za jego humorami ,wszystko zalezy jaki wyjedzie z domu ,czy go żona nie wkurzyła.To ma być kierownik?????poza tym ,dlaczego Dyrektor nie wytłumaczy dlaczego Te osoby sa na łańcuchu słuzb od 2000 roku,niech sie z tego wytłumaczą.....
 
te służby to chyba przesada,są kierownikami bo mają potulną postawę,jak jest 15 osób w służbie to nie zamkną pasów,czy kanału tylko zmuszają do pracy na dwóch stanowiskach,tacy są potrzebni,nie mądrzy i merytoryczni tylko usłuchani i poddani,ta praca na dwóch stanowiskach odbije się w końcu czkawką to tylko kwestia czasu,sami pozwalamy sobie na złe traktowani,magazynierzy zmianowi wybrani szantażem,główny też,atom i koziołek mają swoje grzeszki w kwestiach kadrowych,myślę, że ani naczelnik ani dyrektor o tym nie wie szkoda,że wykazują małe zainteresowanie tym oddziałem,obecny wódz też nie potrafi zjednać sobie ludzi i myślę,że jego czas jest pliczony,jeszcze kilka zwolnień i nie będzie komu odprawiać
 
człowieku ,pracujesz tam ,bardzo krótko ,ja ich znam i to przejście od pierszwego dnia jego istnienia i wiem co mówię ,a ich grzeszkami ,nie sa wyłącznie błędy kadrowe....za to idzie się siedzieć na 10 lat...za te "ich grzeszki"
 
albo coś wie! w Przemyślu jest wszystko możliwe,kierownicy przemytnicy i inne patologie ciągle trwają i nikt z nimi nie walczy
 
Jak chcecie coś zmienić to zapiszcie sie do ZZ.CelnicyPL,założymy koło,wybierzemy przewodniczącego i postaramy się ruszyć zaległe problemy,pójdziemy po tych którzy MIELI NADZIEJĘ,że nikt po nich nigdy nie przyjdzie,przepraszamy kierowników zmian ale dla kadry oficerskiej trudno u nas znaleźc sobie miejsce.(BYŚCIE ZACZELI SIWEMU WCHODZIC W TYŁEK I BY WAS PO WY....LIŁ!
Z POWAZANIEM ZZ.CELNICY PL.ARTUR KACZOR
 
Lepiej zabierzcie się do roboty,bo jak czytam te wasze wypociny to jest mi wstyd,że tekie pajace noszą mundur.
 
[Quote = Nie zarejestrowany; 81451] (byście ZACZELI SIWEMU wchodzić W TYLEK I PRZEZ WAS PO WY .... LIL!
*Z poważaniem ZZ.CELNICY PL.ARTUR KACZOR [/ QUOTE]

dajcie mu spokoj przeciez widac co go kreci
 
Back
Do góry