• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Jak oceniacie GENERALI

texas hunter

Użytkownik
Dołączył
13 Marzec 2009
Posty
118
Punkty reakcji
0
Cześć,
mam otwarte pytanie w sprawie waszych doświadczeń o tym ubezpieczycielu, oczywiście w kontekście ubezpieczeń grupowych w naszej służbie. Wiele miesięcy temu przeniosłem się z PZU do Generali skuszony lepszymi wysokościami wypłat różnych świadczeń. Na szczęście nie musiałem korzystać z żadnego z nich.
Ale mam takie mieszane uczucia co do profesjonalizmu towarzystwa. Już od prawie roku ze strony T.U. nie otrzymałem choćby jakiegoś sygnału że przystąpiłem do umowy. Za czasów PZU to była jakaś chociaż korespondencja i takie niby karty członkowskie. A tu ni słychu ni widu. Oczywiście są to drobiazgi, ale mam pytanie czy w poważniejszych sprawach również są jakieś niedociągnięcia.
Napiszcie coś o dobrych i o złych doświadczeniach.
 
Temat, może trochę stary, ale warto coś tutaj wyjaśnić na chwilę obecną jest klika fajnych firm ubezpieczeniowych z fajną ofertę z tych tańszych to MTU od Hestii czy AXA , Generalnie Generali i Concordia są drogie ale fakt mają szeroką ofertę :)
 
ja jestem bardzo zadowolony, uważam ze to jedna z najlepszych firm
zona tez kiedyś miała ich ubezpieczenie i dzięki temu ze firma ma dobre notowania wyplata kwoty ubezpieczenia była bardzo wysoka
 
ja jestem bardzo zadowolony, uważam ze to jedna z najlepszych firm
zona tez kiedyś miała ich ubezpieczenie i dzięki temu ze firma ma dobre notowania wyplata kwoty ubezpieczenia była bardzo wysoka


i dlatego że są tak "dobrzy" nie można doczekać się od nich odpowiedzi?
 
wiesz ja tez mam generali, kontakt z nimi jest ciut utrudniony od momentu gdy wiele placowek polikwidowali,
ale ja się z nimi nie cyrkole, jak mam sprawę wyslam pismo a potem dzwonie i prawie zawsze mam wszystko od reki

I ciekawe co piszesz w tym piśmie?
Drodzy Szanowni Państwo,
Czuję się jakbym właził Wam w tyłek, bo płacę za to ubezpieczenie gruby hajs, a wy mnie olewacie...


????
 
Ostatnia edycja:
Ucinają jawnie należne kwoty... są nieetyczni... liczy się tylko ich kasa... miałem nie raz z nimi przeboje...
 
Jakie są Wasze doświadczenia z firmami ubezpieczeniowymi? Faktycznie wypłacają odszkodowania? Proszę o opinie
 
Jakie są Wasze doświadczenia z firmami ubezpieczeniowymi? Faktycznie wypłacają odszkodowania? Proszę o opinie
Myślę, że wszystkie wypłacają, bo trudno sobie wyobrazić inną sytuację, choć nie mogę potwierdzić innych jak tylko Generali.

Przy Generali proponuję każdemu, by zwrócił uwagę na dodatkowe do Grupowego ubezpieczenia na życie - Grupowe Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej i Ochrony Prawnej dla Funkcjonariuszy oraz Pracowników Cywilnych ZZ Celnicy PL.
Adwokat za składkę 2zł lub 4zł, plus w tej cenie składki miesięcznej jeszcze wchodzi koszt poręczenia majątkowego 15 tys do 20 tys. zł.
Wszystkie pakiety do wyboru, dostępne pod linkiem

Na wszystkie pytania chętnie odpowiedzą pracownicy brokera WDB S.A.
 
Back
Do góry