• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Jak "dobra zmiana" uderza w kierowców

A ja popieram.

Bo masy są ciemne, a umysły jasne.

I mas jest zawsze dużo więcej niż umysłów.

A demokracja to 1 element masy = 1 element umysłu x liczba głosów / proporcja = wynik wyborów.
 
A ja popieram.

Bo masy są ciemne, a umysły jasne.

I mas jest zawsze dużo więcej niż umysłów.

A demokracja to 1 element masy = 1 element umysłu x liczba głosów / proporcja = wynik wyborów.


Nieźle wykombinowane !! :)
 
zgadzam się - klasyka

zrobimy a, b i c !

robi się krzyk

uwypukla się spór o a i b, pomijając c

a potem wycofuje się z a i b, wprowadzając i wyciszając c

zasłona dymna -racja!

Zamach na sądownictwo
[video]https://mr1-5.exs.pl/sd/3/0/30045.mp4?sev=83D2dMuZt7Vnt-hq6Qu4RQ&e=1500537716&u=665&p=1&pass=0[/video]
 
digital411 weź usuń ten wpis. co za gość, co za głupoty opowiada.
A przekonają sie o tym wszyscy którzy będą chcieli oddać sprawę do sądu o niezgodna z prawem ucywilnienie funkcjonariuszy Służby Celnej o nieprawne wyrzucenie funkcjonariuszy ze Służby Celnej, o niezgodne z prawem naliczanie emerytur dla funkcjonariuszy Słuzby Celnej itd. Mozecie oddać to wszystko do pisowskich sądów tylko ja już dzisiaj wiem jakie będą tam wyroki.
 
digital411 weź usuń ten wpis. co za gość, co za głupoty opowiada.
A przekonają sie o tym wszyscy którzy będą chcieli oddać sprawę do sądu o niezgodna z prawem ucywilnienie funkcjonariuszy Służby Celnej o nieprawne wyrzucenie funkcjonariuszy ze Służby Celnej, o niezgodne z prawem naliczanie emerytur dla funkcjonariuszy Słuzby Celnej itd. Mozecie oddać to wszystko do pisowskich sądów tylko ja już dzisiaj wiem jakie będą tam wyroki.

Dodaj jeszcze niezgodne z prawem wygranie przez PIS wyborów oraz konstytucję niezgodną z konstytucją ---czyli pieczenie dupy PO szpicu byłego pana kierownika.
 
Pisowcy wygrali wybory nie przez oszustwa wyborcze tylko przez kłamstwa wyborcze. Ja im uwierzyłam i na nich głosowałem. A to były tylko kłamstwa.
 
Czy ktoś kiedykolwiek mówił, że PiS wygrał przez oszustwa wyborcze? (PiS kiedyś innych o to oskarżał, więc nie wiadomo czy nie ma ich w planach). Natomiast PiS Konstytucję i prawo ma za nic ("jakaś tam książeczka"). Potraktowali nas tak jak chcieli, teraz wbrew przepisom Konstytucji reformują sądy. Można popierać zmiany, ale trzeba być świadomym, że to są działania bezprawne. Mam obawy, że wszystkie kolejne rządy też będą przekraczać bariery, łamać Konstytucję itp. Do czego to nas doprowadzi? Strach się bać...
Dla przykładu: wierzysz, że obecny TK wydałby wyrok korzystny dla nas ws. emerytur mundurowych?
Prezes JK w ostatnich dniach powiedział prawie wprost, że zmienia sądy żeby wsadzić Tuska i opozycję. To wywoła gigantyczne protesty, istną wojnę domową, wyprowadzi nas z UE. Niestety oddaliśmy władzę najbardziej nienawistnemu człowiekowi jakiego znam.
 
Czy ktoś kiedykolwiek mówił, że PiS wygrał przez oszustwa wyborcze? (PiS kiedyś innych o to oskarżał, więc nie wiadomo czy nie ma ich w planach). Natomiast PiS Konstytucję i prawo ma za nic ("jakaś tam książeczka"). Potraktowali nas tak jak chcieli, teraz wbrew przepisom Konstytucji reformują sądy. Można popierać zmiany, ale trzeba być świadomym, że to są działania bezprawne. Mam obawy, że wszystkie kolejne rządy też będą przekraczać bariery, łamać Konstytucję itp. Do czego to nas doprowadzi? Strach się bać...
Dla przykładu: wierzysz, że obecny TK wydałby wyrok korzystny dla nas ws. emerytur mundurowych?
Prezes JK w ostatnich dniach powiedział prawie wprost, że zmienia sądy żeby wsadzić Tuska i opozycję. To wywoła gigantyczne protesty, istną wojnę domową, wyprowadzi nas z UE. Niestety oddaliśmy władzę najbardziej nienawistnemu człowiekowi jakiego znam.

[video=youtube;EJXUY3M_HPk]https://www.youtube.com/watch?v=EJXUY3M_HPk[/video]
 
@digital411 To sobie znalazłeś autorytet prawniczy:) Może posłuchaj np. Promotora Prezydenta Dudy. Albo 99% środowiska prawniczego, poza karierowiczami PiSowskimi... Prawnicy z UE też oczywiście się nie znają, my mamy swoich Prawdziwie Polskich prawników - raptem jest ich 1 %
 
@digital411 To sobie znalazłeś autorytet prawniczy:) Może posłuchaj np. Promotora Prezydenta Dudy. Albo 99% środowiska prawniczego, poza karierowiczami PiSowskimi... Prawnicy z UE też oczywiście się nie znają, my mamy swoich Prawdziwie Polskich prawników - raptem jest ich 1 %

[video=youtube;j5lpdd2p33w]https://www.youtube.com/watch?v=j5lpdd2p33w[/video]
 
I jeszcze do tej pory Sądy wielu naszych celników uniewinniały, nie dawały wiary przemytnikom itp. Mam obawy, że wraz z nowymi porządkami sądy będą już po stronie Ziobrowskiej prokuratury
 
I jeszcze do tej pory Sądy wielu naszych celników uniewinniały, nie dawały wiary przemytnikom itp. Mam obawy, że wraz z nowymi porządkami sądy będą już po stronie Ziobrowskiej prokuratury

No tak Ziobrowska prokuratura będzie bronić przemytników i przestępców to fenomenalny wniosek z POwyższego.
 
No tak Ziobrowska prokuratura będzie bronić przemytników i przestępców to fenomenalny wniosek z POwyższego.
A gdzie ja piszę o obronie przemytników? Tyle tylko, że oni w obronie własnej pomawiają celników i chodzi o to, żeby Sąd im nie chciał wierzyć... Może być z tym różnie
 
Czy ktoś kiedykolwiek mówił, że PiS wygrał przez oszustwa wyborcze? (PiS kiedyś innych o to oskarżał, więc nie wiadomo czy nie ma ich w planach). Natomiast PiS Konstytucję i prawo ma za nic ("jakaś tam książeczka"). Potraktowali nas tak jak chcieli, teraz wbrew przepisom Konstytucji reformują sądy. Można popierać zmiany, ale trzeba być świadomym, że to są działania bezprawne. Mam obawy, że wszystkie kolejne rządy też będą przekraczać bariery, łamać Konstytucję itp. Do czego to nas doprowadzi? Strach się bać...
Dla przykładu: wierzysz, że obecny TK wydałby wyrok korzystny dla nas ws. emerytur mundurowych?
Prezes JK w ostatnich dniach powiedział prawie wprost, że zmienia sądy żeby wsadzić Tuska i opozycję. To wywoła gigantyczne protesty, istną wojnę domową, wyprowadzi nas z UE. Niestety oddaliśmy władzę najbardziej nienawistnemu człowiekowi jakiego znam.

pis wygrał wybory dzięki bandzie tusków, komoruskich, kapic, ect. (wszelka zbieżność przypadkowa, jak ktoś chce się przyznać, to proszę bardzo). co do sądów, to sędziowie również powinni być wybierani podczas powszechnego aktu wyborczego, a nie przez polityków.
 
pis wygrał wybory dzięki bandzie tusków, komoruskich, kapic, ect. (wszelka zbieżność przypadkowa, jak ktoś chce się przyznać, to proszę bardzo). co do sądów, to sędziowie również powinni być wybierani podczas powszechnego aktu wyborczego, a nie przez polityków.

i tak jest w zachodnich krajach wszyscy biorą udział w wyborze sędziów i sędziowie i parlament i minister i prezydent,u nas sędziowie wybierają się sami poza wszelką kontrolą,kto urwa rządzi w Polsce Polacy? czy sędziowie.To co robi opozycja to odmawianie mandatu do rządów legalnie wybranej władzy przez naród (nie ważne jaka partia rządzi),mamy słuchać jak PanOwie rozkażą i nie ważne coś my wybrali w wyborach bo system przez nich tworzony ma de facto neutralizować demokratyczne wybory.
 
digital411 kogo Ty popierasz, oszustów? Też na nich głosowałem bo miałem nadzieję, że przez te osiem lat zmądrzeli ale nic z tego jacy głupi byli tacy są i dalej. Chcą tylko władzy i to wszędzie, zawłaszczyli TK, zlikwidowali Służbę Celną, teraz niszczą niezależne od siebie sądownictwo. Co mówili przed wyborami, że kto zostanie min MON a kto został, przed wyborami mówili że nie ma opcji likwidacji Służby Celnej a co zrobili? Te emki jakie nam dali to śmiech na sali łapie się na nie około 1,6 tyś. funkcjonariuszy na 14,5 tyś. A ich wysokość około 1300 zł. Kto na nie pójdzie? Bezprawnie pozbawili tysiące funkcjonariuszy mianowań prze wprowadzenie jakiegoś kasu. A te wstawki które nam tu serwujesz to sobie zachowaj dla siebie. Ja już za dużo lat żyję i za dużo widziałem, żeby robiło to na mnie wrażenie.
 
Digital nie daj się propagandzie ;-)
Przeczytaj Konstytucję, w powołaniu sędziów SN, o to toczy się obecnie spór, biorą udział wszyscy, sędziowie, posłowie i senatorowie wchodząc w skład KRS i Prezydent. Model wyboru przez polityków jest wyłącznie w Niemczech a w pozostałych krajach model mieszany (np. kandydaci wskazani przez sędziów, powołani przez polityków)
Przy okazji - trochę to daleko od tematu ...
 
Z całego teatrzyku warto zapamiętać nazwisko posła Rzepeckiego. Jeżeli to nie była ustawka i promocja młodego, to ma chłopak cojones, o jakich starsi, mierni i wierni koledzy barw wszelakich mogą pomarzyć.
 
Back
Do góry